Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz dzisiaj miałem tyle świadomych snów pod rząd. Najpierw miałem 4 krótkie sny z których się budziłem dość szybko, następny świadomy sen był już dłuższy, w pewnym momencie podczas latania zobaczyłem czarna postać z czerwonymi oczami i rogami do pasa. Postać zrzuciła mnie na ziemie i powiedziała, ze mnie zabiera ze sobą i już się nie obudzę nigdy. Z całej siły próbowałem się obudzić, ale nie mogłem za nic, czułem ogromny lek i to jak ta postać mnie ciągnie ze sobą. W pewnym momencie zrobiło się bardzo jasno i zobaczyłem jakiegos chłopca w blond włosach całego na biało, który powiedział nie bój się tylko z całej siły się obróć, a ja ci pomogę. Od razu się obudziłem xD, po chwili zasnąłem dalej i znowu #!$%@? świadomy sen, ze śpię i ta sama czarna postać mówiąca „już nigdzie mi nie uciekniesz”, znowu nie mogłem się obudzić, słyszałem głos mojej dziewczyny i czułem jak rusza moim ciałem, żeby mnie obudzić. Na nic się to nie zdało, bo nie mogłem się wybudzić, ale znowu pojawił się chłopiec, który powiedział „pomogę Ci, nie bój się”. Obudziłem się, ale to było tak #!$%@?, ze już nie zasnąłem xDDD.

#sny #sen #swiadomysen

Jakby ktoś pytał to nie piłem nic i tez nic nie brałem. XD
  • 11
@JavierDaY: ostatnio miał sen w którym mógłlem poruszać się po pokoju i widzieć siebie jak śpię. Oddalając się od ciała czułem jak coraz większa grawitacja unieruchamiała mnie. Udając się w stronę drzwi czułem nieprzenikniony strach i mrok - jakby coś tam na mnie czychało. Opadłem z sił i się obudziłem. Klimat pokoju był taki sam jak w śnie a najlepsze, że nawet godzina się zgadzała. Było w tym przeżyciu coś niezwykłego,