•  

  W środkowym menu i w drugim panelu uzupełniliśmy już wszystkie weekendowe wyniki juniorów Lecha. Pełen raport z wynikami młodzieży Kolejorza po 17:00.

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Ma ktoś spis mediów obecnych na wykopie? mamy tu rekord świata w wielkości grzyba kani i będę wdzięczny za info bo nie wiem kogo wołać
   #grzyby
   @tvn24news

   odpowiedzi (38)

  • avatar

   #pokazmorde no hej ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

   odpowiedzi (89)

  • avatar

   Mirki, najwyżej mnie zlinczujecie, ale wołam komentujących i plusujących, czas na dalszy rozwój sytuacji z tego wpisu .
   Szczęśliwie - właściciel mieszkania uszanował fakt, że nie życzę sobie oględzin pod moją nieobecność. Niestety - w wyniku tego postanowił zmienić ustalenia i domagać się czynszu za wrzesień (który miała pokryć kaucja) - w obecności oglądajacych stancje (o dziwo). Stwierdził, że kaucja nie służy do zabezpieczenia ostatniego miesiąca czynszu, i skoro nie zapłaciłem - na jakiej podstawie tu dalej mieszkam. Wiem, że wyrzucić mnie bez okresu wypowiedzenia może dopiero, gdy moja zwłoka w płątności będzie wynosić dwa okresy rozliczeniowe - co jest już niemożliwe, jako że zostało mi 4-5 dni mieszkania. Płacić nie zamierzam - wiem, że nie zwróci mi kaucji z wydumanych powodów (zerwanie umowy wcześniej, miał pretensje o to - "nie wynajmujemy na tak krótki okres czasu, gdybym wiedział to bym Panu nie wynajął", oraz ze względu na inne swoje "dokonania"), a mieszkanie nie jest w żaden sposób "uszkodzone" - ba, oddaje je wręcz w lepszym stanie (zanim wyszła prawdziwa natura naszego #januszwynajmu dokonałem paru "porządków" i napraw dla własnej wygody). W umowie nie znajduje się żaden misterny zapis o możliwości usunięcia mnie w przypadku miesięcznej zwłoki w płatności - właściwie nie ma żadnej wzmianki co można zrobić w takiej sytuacji.
   Dla pewności - przez ten tydzień pracuje z domu, w przypadku niezapowiedzianej wizyty nie omieszkam powiadomić odpowiednich organów, gdyby wydarzyło się coś niespodziewanego - będę wołał plusujących.
   #januszewynajmu #mieszkania
   pokaż całość

   odpowiedzi (39)