Wpis z mikrobloga

Mirasy sprawa jest i może ktoś się zna i pomoże.
Z ziomkami z bloku spotykamy się w garażu, pijemy piwko, gramy w pingponga, darty, pokerka itp. problem jest taki, że nie ma tam zasięgu i różowe nie są w stanie się z żadnym z nas skontaktować, gdyby np. było coś nie tak z bombelkami. Myśleliśmy o jakimś wzmacniaczu wifi, albo krótkofalówkach, ale nie wiem jak to będzie działać w piwnicy i w ogóle przez ściany i piętra w bloku. Jak myślicie, co będzie najlepszym rozwiązaniem? Budżet powiedzmy do 500 zl. Z góry dzięki ;)


#krotkofalarstwo #wifi #asg #siecikomputerowe #kiciochpyta
  • 28
@wcfilmowe: do końca spoilera myślałem że to pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jeśli jednak różowe narzekają na brak sygnału to pozostaje pytanie czy po za garażem jjest? Jeśli tak to wystarczy zamówić wzmacniacz sygnału/repeater.
Warto wziąć pod uwagę aby anteny się nie widziały bo zrobi się pętla.
@thority: ja rozumiem hehe śmiesznie, śmiesznie różowe do kaloryfera, cofnęliśmy się na chwilę do gimnazjum, super.
Zadałem konkretne pytanie o rozwiązanie sprzętowe i proszę o odpowiedź. Dodałem konkretne tagi, nie wpisałem nigdzie redpill, blackpill czy #!$%@? patostreamy, więc nie wiem skąd się tu wzięło tyle odpadów z tego śmietnika.
Dzieci muszą być bardzo sfrustrowane.
@thority: Jest to zwykły garaż podziemny pod blokiem, jak w galerii handlowej. Do najbliższego mieszkania, z którego możemy skorzystać mamy niestety aż 4 piętra. Chodzi o to, że wystarczy nam kontakt z jedną z dziewczyn, one w razie nagłego wypadku się już między sobą skontaktują normalnie :D