Wpis z mikrobloga

@Frygus96: Co prawda teraz są przrzucane największe ilości wojska od 2014 ale i tak uwierzę w inwazję dopiero jak się rozpocznie
Troche historii:

NATO following "very closely" Russia's military buildup– Stoltenberg - UNIAN, January 5, 2021

NATO Chief Says Ministers To Discuss Russia's 'Military Buildup' - RFERL, November 30, 2020

'Significant buildup' of Russian military forces in Crimea - Washington Examiner, June 12, 2019

Are the Russians Coming?: Russia’s Military Buildup
@printHelloWorld: no mamy chociażby plan demograficzny, który Putin musi zrealizować dla Rosji (biali niemuzułmanie - sorki jak kogoś uraziłem), ale nie rozumiem co on chce w ten sposób osiągnąć, to się kupy nie klei, w ten sposób, to prędzej my mu wygarniemy z tego żłoba i załatamy naszą.
@jakubbaumann: wołaj za rok ile sztuk wozów pancernych rusza się na Białorusi pod granicę z Ukrainą. Trolle trollami, ale newsy na 02.pl o 12 wozach pancernych jadących na poludnie Białorusi to co to ma #!$%@? być? Ja uważam, że konflikt bardziej intensywny jest mozliwy na maks 5 procent. Reszta to psychologiczne i hybrydowe przeciąganie liny. @Frygus96
@jakubbaumann: jak widziałem ile sprzetu WP przerzucało przez stację kolejowe na start konfliktu na Ukrainie, to aż serio myślałem, że będzie grubo. Sytuacja nie jest jeszcze tak napięta jak wtedy. Sami zainteresowani na Ukrainie nie wymyślają czarnych scenariuszy. Mała część wierzy w rozszerzenie konfliktu.