Wpis z mikrobloga

@Send_noodles: zalezy czego oczekujesz. tam sie jezdzi w kolko ale nawierzchnia jest prima sort i tor jest oswietlony wieczorami. szeroko i płasko jak na stole. jedno okrążenie ~pol kilometra. a w parku slaskim jest jakis sensowny asfalt na rolki w ogole?
@xstempolx: No właśnie ciężko mi powiedzieć. Jakiś czas temu przeprowadziłam się na Śląsk i szukam miejscówy na rolki właśnie. W parku śląskim trochę mnie przeraża osobiście ilość ludzi z niekontrolowanymi dziećmi lub psami i rowerzystów w sezonie. Sama się wole skupić na tym, żeby pośmigać sobie w słuchawkach niż patrzyć wokół,żeby mi jakieś dziecko nie wpadło pod nogi. A i tak mówię to tylko z perspektywy osoby, która tam chodzi grać
@Send_noodles: no to tak bezmyslnie w słuchawkach jest idealnie, nic nie przeszkadza, żadnych nierownosci i miejscowke znają raczej miejscowi. ludzie z Katowic jeżdżą głównie na trzech stawach: spore górki i zjazdy, różnie z asfaltem bywa, gałęzie na trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej jest ciekawe. Burloch to tak jakbys na lodowisko poszła jezdzic w kolko