Wpis z mikrobloga

Piękna postawa burmistrza. To tylko pokazuję skalę chorej zawiści i nietolerancję w obozie władzy. Jedna nieletnia osoba potrafi zrobić taki szum. Oby więcej takich inicjatyw oddolnych, jak tam się postawią władze, góra nie zrobi zbyt wiele.
#pawlowicz #lgbt #teczowepaski
s.....y - Piękna postawa burmistrza. To tylko pokazuję skalę chorej zawiści i nietole...

źródło: comment_1617805620solXsdeFkwgUus7aRHBiGq.jpg

Pobierz
  • 54
@suluf: chyba jasno napisałem że winni rodzice


@Wodejka: winna jest Krystyna Pawłowicz, nie rodzice, nie dziecko.

Dzieci z natury są głupie, więc nie ma ich vo winić, co najwyżej prostować.


@Wodejka: Ty sądzisz że w Polsce, rodzice powiedzieli dziecku że jest dziewczynką i od teraz bez żadnej konsultacji ze specjalistami i bez papierkologii potwierdzającej ten stan rzeczy tak stwierdzo ?
@suluf: No. Masz dowód że tak nie jest?


@Wodejka: A masz dowód że tak jest ? Ja mam ci udowadniać że coś nie miało miejsca ? Poważny ty jesteś ?

Bardziej prawdopodobne jest zaniedbanie ze strony rodziców, bądź ideologiczna głupota. Discordowi pedofile też sieją głupoty.


@Wodejka: No tak. Rodzice i dyrektor szkoły się słuchają discordowych pedofili którzy każą chłopca zamienić się w dziewczynki ? Widzisz jak niepoważne jest to
@suluf: Nie ma nic niepoważnego w tym co piszę. To Ty odwracasz kota ogonem.
Rodzice nie mieli czasu na dzecko, wychował je internet. Koniec bajki.
Rodzice są głupi i ulegli jak i dyrektor albo też mają jakieś motywacje ideologiczne.
Nie ma to znaczenia. Główna myśl jest taka że nie ma co afery kręcić wokół głupiego dzecka. Obowiązkiem rodziców jest je naprostować.
Główna myśl jest taka że nie ma co afery kręcić wokół głupiego dzecka.


@Wodejka: Tak jak Pawłowicz ?

@suluf: Nie ma nic niepoważnego w tym co piszę. To Ty odwracasz kota ogonem.

Rodzice nie mieli czasu na dzecko, wychował je internet. Koniec bajki.

Rodzice są głupi i ulegli jak i dyrektor albo też mają jakieś motywacje ideologiczne.


@Wodejka: Czy masz jakieś podstawy oprócz swojej fantazji o pedofilach na discordzie
@slomky: Panie OPie, tak na przyszłość to #teczowepaski to tag do zdjęć ładnych panów i tego typu mniej poważnych rzeczy. #lgbt wystarczy, żeby wpis trafił do zainteresowanych osób.

Znaczy obowiązkiem tych rodziców jest zrobienie tego co ty uważasz bo wiesz lepiej niż specjaliści ?


@suluf: Ja myślę, że należałoby najpierw ustalić, czy on wie, co twierdzą specjaliści, bo mam wrażenie że uważa, że korekta płci to ideologicznych wymysł (i że
@suluf: Ja myślę, że należałoby najpierw ustalić, czy on wie, co twierdzą specjaliści, bo mam wrażenie że uważa, że korekta płci to ideologicznych wymysł (i że na przykład transseksualizm/ dysforię płciową się jakoś leczy, w sposób inny niż korekta płci).


@tak_ze_ten: Na przykład u mnie w szkole wystarczyło wysłać smsa z nową płcią i od tej pory każdy nauczyciel i dyrekcja się dostosowała ( ͡º ͜ʖ͡º