Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
Telefon z banku:

Dzień dobry Panie Caracas dzwonię z Santander Bank Polska przygotowaliśmy dla Pana wspaniałą ofertę złotej karty kredytowej przeznaczonej tylko dla klientów linii Select

-Dziekuje nie jestem zainteresowany

Ale dzięki tej karcie może Pan płacić w internecie

-Moją debetowa również mogę

Ale kartą kredytową może Pan płacić za zakupy nawet gdy nie ma Pan pieniędzy

-Dziekuje ale jak nie mam pieniędzy to nic nie kupuję

Widzi Pan a gdyby posiadał Pan kartę płaciłby Pan nawet wtedy kiedy nie ma Pan środków na koncie

-Czy Pani nie rozumie, że naprawdę nie jestem zainteresowany kartą kredytową/kredytem/debetem widzi Pani zapewne, iż mam znaczne środki na koncie co jeszcze bardziej wskazuje brak potrzeby posiadania tego produktu.

(Lekko podniesiony głos z nutą zadziwienia) To naprawdę nie chce Pan naszej karty kredytowej, którą może Pan płacić nawet wtedy gdy nie ma Pan pieniędzy?

Kogo Wy tam zatrudniacie...

#bank #banki #praca #pracbaza i trochę #heheszki
  • 45
Pro tip: w biznesie (szczególnie hotelarstwie/gastro) nazwą "select" oznacza się najgorszy i najtańszy szajs dla biedaków. Jak nie wierzycie to przejrzyjcie katalog jakiegoś Makro czy Selgrosa ;)
@Caracas: Niezły rak, ale miałem raz przypadek jak kolega machnął ręką w tym samym banku i wziął tą kredytówkę zapomnając o niej szybko. Przypomniał sobie gdy pracował w Holandii i agencja zostawiła ich na lodzie bez pracy przez 3 tygodnie wtedy kredyt na karcie uratował mu skórę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Caracas: Ja gdy mam czas dziękuję, że dzwonią, a potem negocjuję warunki. W tym przypadku byloby to np. ujemne oprocentowanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
mają narzucone odgórnie taki skrypt rozmowy, wypełniają go w 100% i spokój


@PanKracy582: no, czyli zatrudniają debili, którzy nie potrafią normalnego skryptu rozmowy ułożyć. A potem zatrudniają innych debili, którzy zmuszają pracowników do bezrefleksyjnego powtarzania w kółko tego samego.