Wpis z mikrobloga

@zapalsobiekota: jak nie jesteś audiofilem to transmiter będzie ok, jak chcesz jak najlepsza jakość to nie na pewno takie coś jak wysłałeś tylko dobre, markowe radio samochodowe z Bluetooth lub aux. Myśle, ze o dobrym nagłośnieniu w takim przypadku nie muszę wspominać
jak nie jesteś audiofilem to transmiter będzie ok


@Cin-Cin: nie jestem, a słyszę trzaski ;) transmiter to syf, lepiej przerobić/kupić radio na AUX.

@Mietu: na pewno chińczyk nie jest szajsem xd

@zapalsobiekota: przerób CD na AUX (tak, da się) albo kup gotowe radio z AUXem. Jestem użytkownikiem transmitera, także wiem co mówię :)
gra dobrze, nawet przy wyłączonym silniku nie słychać szumów


@Mietu: ustawiłeś dobrą częstotliwość w Twoim rejonie. Pojedź do innego województwa i będzie lipa, bo radio wchodzi na fale transmitera..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeDox: głównie poruszam się w obrebie jednego. Nie twierdzę że jest to zajebiste urządzenie i nie ma wad, wszystko zależy kto czego potrzebuje. Na moje potrzeby sprawdza się ok
@GeDox: Zrobiłem 1000 km przez Polskę, Niemcy i Francję korzystając z transmitera. Nigdzie mi radio go nie zagłuszyło, a nie wysilałem się i korzystałem z domyślnej częstotliwości.
Nie wiem czego ludzie chcą od transmiterów, korzystałem 3 lata zanim w obecnym samochodzie pojawił się bluetooth i nigdy nie miałem na co narzekać. Nigdy żadnych trzasków ani nic takiego, gra całkiem spoko.