Wpis z mikrobloga

@Kingside: często przy tarasie są fundamenty jak pod normalne ściany, ale jak budynek ma już kilka lat to i tak osiadł a ta dobudówka będzie dopiero osiadać i pęknięcia są niemal pewne
  • Odpowiedz
A no to jak nad garażem to pewnie można murować z tym że jak zmieniasz obrys budynku trzeba pozwolenie więc musisz mieć rysunek architekta itp no i zależy czy sam będziesz robił czy firmy 20 k to minimum
  • Odpowiedz
@kotazzaplota nie wiem jak to wygląda u Cb czy tylko strop na prosto czy jeszcze dach itp znajdź sobie firne co sie kompleksowo zajmuje elektryką hydrauliką murowaniem i niech kilku zrobi wycenę .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kotazzaplota: za 20k to może wymurujesz i zrobisz konstrukcje dachu. Wątpię żeby wystarczyło na pokrycie.

180k to mocno przesadzona kwota, ale myślę że koło 60k się zakręci.

Ostatnio miałem pomysł żeby zrobić dwa pokoje na strychu. Chciałem postawić drewniane ścianki szkieletowe, wstawić dwa okna dachowe, elektryka, dwie pętle ogrzewania podłogowego, tak szybko licząc wyszło 40k, a znając życie wyszłoby jeszcze więcej bo zawsze coś dochodzi. Uznałem że nie warto tyle inwestować
  • Odpowiedz
@kotazzaplota: Te 180k to brzmi z kosmosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też myślę, że bliżej 60k. Policz architekta, czyli projekt. Materiały, robociznę i trochę wyjdzie.
  • Odpowiedz