Wpis z mikrobloga

Z wczorajszych gorących:

-Cofasz się w maszynie czasu do dnia 9 kwietnia 2010. Co robisz?

-Kupuje w #!$%@? bitkoinów i mam #!$%@?


z ciekawości chciałem sprawdzić ile by to dzisiaj było..


no więc powiedzmy, że zaszalelibyśmy i kupili od SmokeTooMuch 10k BTC za te bagatela 50$ xD
dzisiaj byłoby to 600 000 000$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
czyli 2,3 mld zł - starczyłoby więc na rok finansowania TVP i jeszcze zostało w kieszeni jakieś 300mln zł ( )


#bitcoin #kryptowaluty #ciekawostki
przy okazji trochę #bekazpisu #tvpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://bithub.pl/artykuly/kalendarium-bitcoina/
Marcinnx - Z wczorajszych gorących:
 -Cofasz się w maszynie czasu do dnia 9 kwietnia ...

źródło: comment_1618166581rzaQZ5m1iRgdS9k2YydDoq.jpg

Pobierz
  • 13
@rysiekryszard: a później Chiny zaszantażuje świat ze jak nie przerzuca się z dolara na juana to wyłącza swoje nody w sieci btc, tym samym sieć straciła by 95% mocy przy trudności która zablokuje ja na lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) świat się ugina a Chiny i tak w końcu wyłączają btc pozostawiając świat bez alternatywy dla juana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcinnx ja chcialem wyjrbac 800zl na jakies 80btc, tyle wtedy to by kosztowalo. Problemem byl dla mnie temat portfela, przesylu, a co jak mi zajebia hajsy i tych bitcoinow nie zobacze. Nie bylo latwych aplikacji na smartfona :d
@Dymass: otóż to, był strach i wiele niewiadomych.. no i brak pewności, że internetowy pieniądz nagle nie jebnie, albo zniknie xD
@miki4ever: ja się wziąłem już prawie rok temu i chociaż przez ostatni tydzień mam doła, to i tak jestem na ogromnym plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dymass:Ja pamiętam, jak te 10 lat temu sobie sprawdzałem silkroad w darknet i chciałem jakieś tam zioło kupić :D cena za gram 3 albo 4 BTC. Nie ogarnąłem portfela, kopania również, i to #!$%@?ąłem w #!$%@?. A jakbym ogarnął, to kto wie, może by na tym porfelu jakieś śmieci zostały.
To doczytaj po jakiej ilości bloków następuje dostosowanie trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°) podpowiem trigerem do zmiany trudności nie jest bezpośrednio dołączenie/ odłączenie noda