Wpis z mikrobloga

No a więc przyszedł czas coś tam pokazać ;) Jak państwo widzą prawie najlepsze auto świata (wiadomo b5 najlepsze) Vw passat b6 ;) A tak na serio. B6 wersja USA 3.6 VR6 280km 4motion DSG. Auto już odgruzowane i odszczurzone. W przyszłym tygodniu wpada wydech custom robiony przez kumpla i dzięki temu wypadną 3 tłumiki ;) powinno lekko dodać mu rasowego głosu ;) w komentarzu zdjęcie końcówki która będzie zamocowana, a ogólnie to wydech będzie zrobiony z 3" rury kwasówki, przechodzącej w 2,5" na obie końcówki ;)
#pokazauto
Pobierz EvillPure - No a więc przyszedł czas coś tam pokazać ;) Jak państwo widzą prawie najl...
źródło: comment_1618167638i6pWbWFpmfSyZNncLS13IT.jpg
  • 15
@wycz: Wiem xD Pisząc, że to najlepsze auto na świecie udawałem janusza xD A co do psucia, to może i tak, ale robię to dla siebie ;) a i tak stojąc będzie cichy/ delikatnie mruczał. + oryginalny wydech będę miał w zapasie

@Atreyu: Zdziwiłbyś się, to raz, a dwa nie musi ;) ważne, że dla mnie będzie to fajne + wydech mam za śmieszne pieniądze i będzie wykonany na tip
Zdziwiłbyś się


@EvillPure: no pewnie ze bym się zdziwił, nie znam nikogo takiego. Sam w pierwszej kolejności wolę wrzucić w nowym aucie bilsteiny B8 co by poprawić właściwości jezdne, a nie dźwięk

Szczególnie że tylko dźwięk się zmienia. Luźny wydech to spoko sprawa w silniku z turbo, daje to wymierne przyrosty przy innych modach, tu sztuka dla buczenia

Co więcej taki pasek robiłby dużo większe wrażenie na drodze gdyby miał odejście
@Atreyu: Na zawieszenie przyjdzie czas ;) obecnie mam okazje aby założyć wydech to będzie ;) co do jego rozluźnienia, to spokojnie katy i tłumiki za nim siedzą na swoim miejscu, przez co nie będzie on jakiś mega rozluźniony, a średnica rury diametralnie nie zostanie zwiększona :) I owszem chcę aby był głośniejszy i tyle, moja fanaberia, każdy robi dla siebie ;) co do kosztów, to robię go teraz bo kumpel ma
@EvillPure: Fajny sleeper z genialnym silnikiem, ja bym nakleił na klapę emblemat 1.6 MPI i na tym byłby koniec modyfikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Propsy za felgi od eRki, ile cali? Który rocznik? Bodykit z R36 w planach? Zegary masz poliftowe z niebieskim wskazówkami, standardowe z czerwonymi czy przedliftowe? Ostatnio fajny filmik z UK mi w proponowanych wyskoczył, polecam ;)
@Piorunian felgi 19" rocznik 2005, pierwsza rejestracja 2006, zegary niestety standardowe czerwone, a co do modów to póki co się nie zastanawiałem :) oglądałem ten filmik i no patrzyłem na ceny takich zabaw to początkowe progi na jakieś 450 km to około 15/20k xD przy 500 trzeba wymienić skrzynię na mocniejsza i wtedy cena skacze do jakiś 30/40 xD
@EvillPure: No niestety, tanio nie jest. Obserwuje od jakiegoś czasu ceny europejskich R36 to jest ich jak na lekarstwo, a i ceny coś nie chcą spadać, mimo że model ma już 16 lat na karku. Z rdzą problemów nie masz? W moim typowo roboczym egzemplarzu (końcówka '09 roku) po zimie w kilku miejscach nalot rudej się niestety zaczyna pojawiać. Na zabezpieczeniu ewidentnie poskąpili
@Piorunian póki co rudej nie ma ani trochę. Ogólnie większości życia spędził w okolicach Kalifornii i Oregonu więc dobre warunki. Dopiero od 3 lat jest w pl. Ale prawda, zabezpieczenie w VW ssie od wielu lat. Brat ma cc z 2009r i ma go od 6 lat i już jakieś 3 lata temu zaczęły mu wychodzić pierwsze ogniska korozji...
@EvillPure: z passatów B6 to chyba jedyna wersja silnikowa zasługująca na szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można przełknąć wszystko inne, no i koniecznie do przeróbki podświetlenie jak jest to parszywe niebieskie.
@elemenTH jeśli chodzi ci o podświetlenie to jest obecnie to czerwono niebieskie... Do tego w milach xD więc jakbym znalazł te zegary od r'ki czyli niebieskie wskaźniki i białe cyfry w względnej cenie i kosztach to biorę xD bo te czerwone to wiocha i brzydkie