Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: prawda jest taka ze jak nie urodziles sie bogaty albo z dobrymi kontaktami to szansa na to ze dorobisz sie tyle zebys nie musial pracowac u tego janusza w kochlozie jest bardzo mala, a tak jak mowilem nawet jak zrobisz jak pan Warren ci mowi to konkretne pieniadze zobaczysz na emeryturze xD

Oczywiscie mozna miec lepsza prace, i powiekszac sobie komfort zycia, ale watpie zeby zwykly czlowiek byl w stanie
@dnasstorm: Znam Stephana, podoba mi sie jego kanal, no ale jak pisalem dorobil sie na nieruchomosciach ktore 10 lat temu (nie az tak dawno) byly latwiejsze i tansze do kupna, dzis niestety jest trudniej, na 3 ktorych mi podales masz prawdopodobnie tysiace ludzi ktorym niestety sie nie udaje :D

Nie chodzi mi zebys ograniczal swoje cele i marzenia, ale raczej zebys zaakceptowal i byl swiadom swoich ograniczen, nawet na 1000 ludzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamilek98PL: Tak, wiadomo, ale i tak lepiej wpłacić w tracker jak radzi Warren i mnóstwo innych niż #!$%@? kasę na głupi hazard aka 'inwestycje'

80% w tracker a 20% na zabawę czy to w krypto czy to indywidualne stock i gitówa
@kamilek98PL: gówno prawda, ilu masz Warrenów na świecie? Analizować wstecz łatwo. Teraz tak jak piszesz, są shitcoiny, było gme na którym kto chciał ten się i tak już dorobił, masz masę innych rzeczy które są okazjami i w które można krótko lub długoterminowo inwestować. Jak na początku pandemii był boom na jakiekolwiek maseczki to zorganizowałeś sprzedaż/pośrednictwo/szycie? Maseczkę ulepioną z gówna można było za 20zł puścić a i tak ludzie by się
Maseczkę ulepioną z gówna można było za 20zł puścić a i tak ludzie by się bili.


@Sahkez: no chyba, że sumienie Ci nie pozwala, bo uważasz to za moralnie niewłaściwe, więc nawet jeśli zaangażowałeś się w maseczkowy biznes to zarobiłeś tylko nieco więcej niż na etacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sahkez: tylko ze taki waren albo ktos kto sie dorobil to dalej gada "nieruchomosci! albo trackery!" to tak jak ktos kto zarobil na maseczkach by ci dalej mowil" mordo laduj sie w maseczki na tym zarobisz xD" tez chodzi oto ze w czasach gdy oni inwestowali doslownie wszystko szlo w gore, doslownie nie mogles zainwestowac w cos co by nie #!$%@? w gore xD to samo z domami, watpie zeby jakakolwiek
@kamilek98PL: no, to za jakiś czas też spojrzysz w przeszłość i się okaże że inwestowanie w x było oczywiste dlatego że wszystkie przesłanki wskazywały na gwarantowany zysk. Z jakiegoś powodu Warrenów nie ma zbyt wielu i to że teraz patrzysz na informacje z tamtego okresu i wydaje się to takie oczywiste nie znaczy że wtedy takie było. Wiesz co jest teraz fool proof? Sprowadzanie rzeczy z Chin i sprzedawanie z marżą
@kamilek98PL: opłaca się i widzę to po osobach które mam w otoczeniu ale po raz kolejny, musisz znaleźć "okazję". Ty czekasz po prostu na gotowe rozwiązanie, coś co będzie pewne i potwierdzone, dlatego pozostanie Ci tylko jojczenie że innym magicznym sposobem się udało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamilek98PL: nie, bo moim życiowym celem nie jest #!$%@? po 15h dziennie na własnej działalności i wystarczy mi "etat" + czas dla siebie na naukę i hobby. Zresztą nie piszę o zarabianie milionów tylko o rzeczach dzięki którym nie musiałbyś #!$%@?ć u janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)