Wpis z mikrobloga

Jezu jaki ten łysy z motobandy to bajkopisarz XD

Patrzcie to lipiec 2017
Filmik
7:30 - opowiada jak chciał zrobić stoppie 'deszcz z naprzeciwka, zrobię ostatnie stoppie i jadę do domu, motocykl zaczął się przechylać - wyciągnąlem nogę i uratowałem sytuację'

a teraz filmik z sierpnia 2017
Filmik
9:35 - 'chciałem zrobić ostatnie stoppie i jechać do domu, zaczęło padać z naprzeciwka, motocykl zaczął się przechylać - puściłem hamulec i uratowałem sytuację' xD

nawet nie chce mi się nic dodawać do tych dwóch cytatów bo to jest absurd co on wymyśla, patrzcie zresztą jak go kinol swędzi jak te brednie opowiada XD pytanie po co?

No chyba że faktycznie miał dwie identyczne sytuacje z identycznie zacinającym deszczem identycznie mu się motocykl przechylił ale zakończenie nasz mistrz miał inne ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno.

#motocykle #wtf #oszukujo #motobanda #motomirko
WolfSky - Jezu jaki ten łysy z motobandy to bajkopisarz XD 

Patrzcie to lipiec 2017 ...

źródło: comment_1618327168yrcJTD2qlfBDuwP1624hh1.jpg

Pobierz
  • 37
@WolfSky: Od 2 lat to juz portal typwo reklamowy jak telezakupy mango. Kiedyś pisałem żeby oznaczali reklamy i współprace ale pazerność pewnie wygrała.

Przy którymś tam chińskim motocyklu to nawet wyczarował pływające tarcze których ten model nie miał.
Możliwe że miał to w briefing od chinoli do przeczytania i musiał sie wywiązać z umowy.