Wpis z mikrobloga

@Kosmiczny_pies_Kazak: no ale o co pytasz xD po #!$%@? mam porownywac ile osob gra w te gry? Nie widzialem tych gier promowanych i hajpowanych przez 7lat, nie widzialem #!$%@? reklam na przystankach i bilbordach w kolo calej wawy. O co pytasz serio? Sekiro/Deatch stranding no to nie badz smieszny ze chcesz porownac skale do cybera. Przeciez juz nawet tworcy gry przyznali ze to byla wtopa i #!$%@?
W CP gra mniej osob niz sie spodziewali.


@eternit_nie_wybacza: bo ty tak twierdzisz? Jakbyś porównał z innymi grami to byś zobaczył, że jak na grę single player nastawioną na narracje radzi sobie bardzo dobrze pod względem zainteresowania. Śmieszne jest dla mnie oczekiwanie, że w CP 5 miesięcy po premierze będzie grało tyle osób co w jakąś grę on-line albo posiadającą narzędzia moderskie.

Masz, obczaj sobie jeszcze jak słabo sprzedaje się CP
@Kosmiczny_pies_Kazak: no slabo sie sprzedaje, sami to przyznali ze slabiej niz sie spodziewali duzo. Co z tego ze sie w w top10 rankingu gryonlinezdupydomordy.com sa na 5 miejscu. Nie zarobili tyle co mieli zarobic i koniec. Teraz #!$%@? sie w koszty naprawiania i latania tego przez 2 lata a na wieksza sprzedaz sie to nie przelozy (moze tylko odzyskaja resztke szacunku)
@eternit_nie_wybacza: hahah, dobra xD. Pierwsze słyszę, że ktoś przyznał, że gra słabo się sprzedaje i nie zarobiła tyle ile ma zarobić. Skąd te informacje, Badoski ci powiedział? Miłego dnia bo już ciężko się czyta ten twój słowotok i zaprzeczanie oczywistym argumentom na zasadzie nie bo nie.

moze bys podal mi ranking z poza pl?


To sam podaj jak chcesz dyskutować z moimi argumentami. Wtf xD
źródło: comment_1618495884N9fqu2f4KHILTSA9DLLjGl.jpg
@eternit_nie_wybacza: dajesz mi rankingi ze sklepu w którym jeśli ktoś nie kupił CP w grudniu to póki co go nie kupi i uważasz że to obala argument o dobrej obecnie sprzedaży CP? Top kek. Na marginesie powyższego, Cyberpunk już się sprzedał w dniu premiery, był najlepszą cyfrową premierą w historii i nic mu nie zaszkodzi bo już dawno na siebie zarobił. Do PS store wróci na premierę wersji na PS5 to
@Norbercikk: rozmowę zaczynasz od obrażania, fajnie. Ja też nie pozdrawiam i w huiu mam że ci gra nie chodzi, nazbieraj na dobry komputer to ci będzie chodzić.

każdy śmieje się aktualnie z CDP, jest zawiedziony, rozgoryczony i oszukany.


Oceny na metacritic i na steamie, czy istnienie subreddita Lowsodium temu przeczą. Możesz nie odpisywać bo za prostactwo od razu trafiłeś na czarno.