Wpis z mikrobloga

W marcu przeprowadziłem się do #tychy, przez #tinder poznałem dziewczynę z Częstochowy, spotkaliśmy się w sumie ze 3 razy, a w poniedziałek wpada właśnie do Tychów. Pokaże jej jezioro. Szkoda, że pogoda słaba, ale strasznie nalega, że chce przyjechać i pogoda jej nie przeszkadza XD
Potem wpadamy do mnie na film. Nie podejrzewałem, że przeprowadzka 400km od miejsca zamieszkania może być aż tak dobrym strzałem. Do tego złota dziewczyna, kurcze no lepszej wymarzyć sobie nie mogłem. Nie ma może motylków w brzuchu i jakieś wielkiego zauroczenia, ale po każdym kolejnym spotkaniu coraz bardziej się otwieramy do siebie i coraz lepiej nam się piszę. Rozmowy nie są już tak jałowe, czasami jakiś flirt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie żebym miał jakiekolwiek problemy z kobietami, ale na tinderze nigdy nie miałem więcej niż 1 spotkania, a większość przyjaciółek w żaden sposób mnie nie pociągała, więc w sumie cieszę się, że ją poznałem.

Zobaczymy #rozowepaski #niebieskiepaski jak to będzie.
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytyka: W poniedziałek ma już być niezła pogoda. W niedzielę rano już ma się poprawić.
Normalnie love story. Gratki i powodzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupczyk: A są w ogóle rowery miejskie? Bo coś NextBike (operator) w tamtym roku strasznie narzekał, że przez pandemię będą musieli zwinąć interes.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupczyk: Autem zwykle jeżdżę. A rower mam swój, ale w tym roku jeszcze z garażu nie wyciągnięty. ¯\_(ツ)_/¯
@bialoczarna: kurcze nie wiem czy będziemy jeździli, ale raczej to będzie krótki spacer, może do połowy i powrót, tak z 1-1.5h. A tam kawiarnia jakaś otwarta jest, czy trzeba samemu sobie wziąć kawę?