Wpis z mikrobloga

Myślałem, że na discordzie siedzą #!$%@?ńcy z obsesją, ale zajrzałem dziś z ciekawości na ten cały superstonk a tam dwa posty pod rząd o tym, że mesjasz Głęboka #!$%@? Wartość(któremu swoją drogą przejęto konto) wstawił piosenkę i fragment filmu na twittera. 300 komentarzy o piosence z finałowej sceny Fight Clubu, a cały dzień leci boczniak. I będzie leciał przez następne kilka miesięcy. Pro tip dla ludzi, którym się ostały jeszcze jakieś szare komórki: spożytkujcie swój wolny czas produktywnie zamiast ustawicznego lampienia się w wykres. Nie macie zdolności parapsychicznych i nic od tego nie urośnie. Przestańcie czytać posty ignorantów, którzy downvotują/banują/czarnolistują każdy głos rozsądku czy krytyki. Poczytajcie zamiast tego o giełdzie. Doedukujcie się. Zamiast dokupować kolejną akcję, przeznaczcie ten hajs na jakiś kurs o giełdzie albo krypto na Udemy. Ustawcie sobie alarmy cenowe na Waszych apkach i zacznijcie znowu żyć.
Pozdrawiam Was moi drodzy i życzę wielkich pieniędzy.
Miłego weekendu,
Bogusław.
#gme
B.....z - Myślałem, że na discordzie siedzą #!$%@?ńcy z obsesją, ale zajrzałem dziś z...

źródło: comment_1618598535f08bvBydH2uzQ3naYCNZpA.jpg

Pobierz
  • 11