Wpis z mikrobloga

Wszystko zależy od twojego wieku, pracy, zangażowania w ćwiczenia. Wszystko się da. Ja pracując na dwie zmiany dawałem radę i może nie osiągałem jakiś dużych wyników to dawało mi dużo frajdy, brak problemów z plecami no i sylwetka zdecydowanie na plus.
@Trujkont: Pracowałem przez chwilę na sortowni DPD i trenowałem i to była tragedia. Mimo przejadania 4000/4500 kcal dziennie schudłem 8 kg w miesiąc i poleciał potężny regres. Ciężko było o dobrą regenerację, pracowałem na nocki i miałem DOMSY po samej pracy przez pierwszy tydzień xD
8 godzin tylko, ale sama robota była #!$%@?. Potrafiłem stać przez całą noc i wykładać paczki na taśmę, a paczki to często nie były takie zwykłe paczki tylko np. dostawałem kilka kontenerów grillów pod rząd, gdzie każdy grill ważył 50 kg. No nie polecam generalnie xD
@Trujkont: Pracuje fizycznie od zawsze, dawałem radę za naturala pracując średnio 180h, daje radę i teraz pracując 200h plus umysłowo w domu będąc już chodzącym sterydem.

Żaden wyczyn, mam 2 naturali podopiecznych którzy wyglądają w #!$%@? dobrze, a oboje pracują fizycznie, jeden na budowie, drugi w magazynie. :)
@Trujkont: Nie znam supli, ani witamin które polepszą regenerację w odczuwalnym stopniu.

Wystarczą jeśli będziesz powolutku progressował siłowo i jeśli będzie to FBW lub push/pull/FBW, przy partii trenowanej jeden raz w tygodniu, będąc naturalem, raczej efektów super bym się nie spodziewał, więc split odpuść, chyba że jesteś jakimś freakiem. :)
@Trujkont: Praca fizyczna sobie nie równa, jak kiedyś robiłem jako zwykły magazynier to straciłem z 5kg zanim ogarnąłem dietę, w każdym wolnym czasie coś jadłem bo szybko można było stracić kcl (zbyt dużo biegania). Było ciężko ale dało się ogarnąć, gorzej z nogami bo po robocie nogi czasami odmawiały posłuszeństwa i o większych ciężarach można było pomarzyć