Wpis z mikrobloga

Kordek zebrał 15tys bitcoinów na projekt #lisk i zostało mu ledwo ponad 2tys btc co oczywiście przy dzisiejszym kursie jest całkiem sporo. I tu pojawia się pytanie. Na co Kordek wydał 12tys btc biorąc pod uwagę że zrobił fork działającego projektu crypti a lisk w dalszym ciągu jest bezużyteczny? Na pensje dla siebie i swoich kolegów ( ͡º ͜ʖ͡º) Gardzę kazdym kto promuje to gówno w momencie gdy ludziom kradną liski prosto z portfela. Niczym się nie różnicie od ludzi z dascoina #kryptowaluty #bitcoin
  • 7
@Rihter:
Ja tak kiedyś miałem ze skycoinem, kupiłem scam i nie mogłem uwierzyć, że dałem się nabrać, zwłaszcza że wcześniej poczyniłem świetną inwestycję w ethereum i miałem się za geniusza. Wyszedłem kiedy cena spadła o 90%, a mogłem zrobić to przy 20%. To normalna reakcja obronna i trzeba przejść przez wszystkie fazy akceptacji :)
@zaiste_istotna_istota: Jak znowu wzrośnie po kolejnym halvingu i będzie jakaś chora nieprzewidywalna hossa, niczym od marca tamtego roku, to pewnie już nic się nie da zrobić, żeby bitcoin stracił pokaźne sumy. Bo nie wiem co by się musiało wówczas stać.