Wpis z mikrobloga

Mirki to jebnie! Żeby nie było później płaczu jak przy Amber Gold czy innych frankowiczach. Rynek krypto jest prawdopodobnie bardzo mocno pompowany przez Tethery. Firma nie zdaje sprawozdań finansowych, a samo pokrycie Tetherów w aktywach nic nie musi znaczyć bo skoro tworzą Tethery z powietrza wymieniają na inne krypto to jak najbardziej na papierze mają zabezpieczenie wyemitowanych Tetherów. Jedyne czego nie mają to zewnętrznego zapotrzebowania na wszystkie Tethery... Apeluję o rozwagę. Żeby nie było, temat krypto nie jest mi obcy interesuję się nim od dawna, ale to co się odjaniepawla od jakiegoś czasu mnie przeraża :) Przesyłam film z analizą fundamentalną BITCOINa w ramach równowagi do naganiania. Było na głównej kilka dni temu, ale może nie wszyscy mieli okazję zobaczyć.
LINK
#bitcoin #kryptowaluty #finanse #gruparatowaniapoziomu #ekonomia
rysiul86 - Mirki to jebnie! Żeby nie było później płaczu jak przy Amber Gold czy inny...

źródło: comment_16187313206v54RXB5V2ES0CXR3wJz5D.jpg

Pobierz
  • 27
@grass69: To wyjaśnij proszę jak działa Tether wg Ciebie, że nie ma tam zagrożenia.
@miki4ever: bez żaluzji proszę ;) Nie kazałem sprzedawać jedynie wrzucić trochę innego punktu widzenia aby nie utknąć w bańce informacyjnej (naganiania)
@miki4ever: Oj zdziwiłbyś się jak wielu ludzi wchodzi w to bez totalnej znajomości tematu (im dalej w las tym więcej)... Właśnie dlatego uważam dobrze jest mówić o zagrożeniach. Ale obserwuję, że nie jest to mile widziane bo ogranicza potencjalny zarobek dla świadomych inwestorów. Co też uważam, że jest błędne może w krótki terminie tak, ale w długim nie.
@rysiul86: wszystkich nie zabawisz a o tether to tutaj sra się codziennie kto inny. Kilka razy już miało jebnac, przestawali nawet drukować okresowo, ale dalej wszystko stoi. Sianie paniki w tym momencie zniechęca do inwestycji nowych, przez co jak już odbije i zaczną kupować na górkach będą stratni 2x - raz stracą na kursie, dwa na doświadczeniu, bo nie wyłapią korelacji.

A jeśli jakimś cudem jebnie na amen to na dobrą
@Puszkov: A to nie wiedziałem, że tutaj już ludzie są zmęczeni Tetherowym tematem :) Bardziej chciałem przy okazji tego wpisu zainteresować ogólną analizą BTC jaką wrzuciłem na swój kanał. Skoro świadomość Tethera jest na wykopie duża to faktycznie nie ma co smęcić na jego temat. Odnośnie natomiast inwestowania czy nie to myślę, że ludzie powinni mieć zbalansowane informację, a myślę, że tego na krypto brakuje. Zainteresowanym nie zależy na tym aby
@miki4ever: Ale musiałeś oszacować ryzyko i przez to dobrać kwotę do inwestycji. No chyba, że wszedłeś po same jaja bo: "sky is the limit" i "nie da się na tym stracić, wystarczy poczekać dłużej".
@rysiul86: ale tutaj jedyna informacją wartą odnotowania jest to, że krypto to po prostu czysta spekulacja.

Tyle. Nie ma sensu rozwodzić się nad potencjalna użytecznością wymyślonych pieniążków, bo na tym etapie jest ona potencjalna.

Jak ktoś się nie interesuje krypto na własną rękę, a chcesz go koniecznie uratować przed głupotą to powinno mu tyle w pigułce wystarczyć xd
@Puszkov: No tak tylko, że jak już ktoś chce się zainteresować to analiz i materiałów mówiących, że 1mln$ to nowa podłoga jest dużo, natomiast z drugiej strony nie ma tego dużo :) więc myślę, że warto aby jednak coś tam takiego powstawało.
@rysiul86: imo zamiast się dwoić i troić lepiej odstaje nowych do klasycznej ruletki. 33% na 100% grając pod konkretny kolor to całkiem przyjemne ratio w porównaniu do rynku krypto xD