Wpis z mikrobloga

Niziołek = frustrat gwałciciel, którego należy się bać wieczorem w ciemnym zaułku jeszcze bardziej niż 2 metrowego chada xD
A potem te same różowe wmawiają pożytecznym idiotom, że wcale nie nienawidzą kurdupli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #manlet #wzrost #przegryw #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
AntyBohater - Niziołek = frustrat gwałciciel, którego należy się bać wieczorem w ciem...

źródło: comment_16187580406Es0HSWip50FsYhrlTbF8h.jpg

Pobierz
  • 91
@malakai079324: Najprostsze, bezroszczeniowe rozwiązanie w sytuacji, gdy kobieta nie chce, by mężczyzna za nią szedł, jest pozwolić mu się wyprzedzić. Tyle wystarczy, np. zawiązać buta, zatrzymać się i rozejrzeć, dosłownie cokolwiek. Ale nie, roszczeniówki wolą żebyś to ty usunął im się z pola widzenia i najlepiej jeszcze przeprosił za to, że żyjesz, a potem umarł.
Ale nie, roszczeniówki wolą żebyś to ty usunął im się z pola widzenia i najlepiej jeszcze przeprosił za to, że żyjesz, a potem umarł.


@s0ttarts: Roszczeniowość kobiet z roku na rok tylko idzie w górę. Teraz masz w ich mniemaniu poruszać się po ulicy tak jak ci każą, może za niedługo będą chciały decydować który mężczyzna może w ogóle z domu wyjść? Trochę przesadziłem, ale rozpasanie kobiet na zachodzie i ich
Przecież była propozycja, by w Walii wprowadzić godzinę policyjną dla mężczyzn, zaraz po zabójstwie kobiety przez policjanta, więc nie ma w tym żadnej przesady.

@s0ttarts: Rzeczywiście, zapomniałem o tym fakcie. Nawet pisałem o tym z kimś z 3 tygodnie temu na wykopie.

W Polsce mamy ten luksus, że zmiany kulturowe dochodzą do nas z pewnym opóźnieniem, więc zawczasu można poznać, w jakim kierunku będą one postępowały.

Wydaje mi się że to
@Teutonic_Reich: Niech kopiują. 40% młodych (18–24 lata) kobiet ma poglądy lewicowe. Ja im się nie dziwię, popierają tych, którzy im najwięcej zaoferują. Z tego samego powodu starsze i biedniejsze osoby popierają PiS. Tylko to ma swoje konsekwencje. Dobrobytu nie da się zbudować transferami z jednych grup do innych. Kobiety żądają, by coraz więcej rzeczy, np. artykuły higieniczne, aborcje, finansowało im państwo (czyt. mężczyźni). Może to dlatego w tej samej grupie wiekowej