Wpis z mikrobloga

@ebson: Bzdura. Początkowe polowania są tak łatwe, że spokojnie może sobie eksperymentować z różnymi broniami. @OmarBongo: Ja przeważnie bawiłem się różnimy broniami, ale maksowałem 2. Akurat w Rise "grind" jest znacznie uproszczony, więc w 3/4 gry miałem kilka broni z różnymi żywiołami. Zmieniałem sobie je zależnie od walki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OmarBongo: tak jak @Kraniec napisał. Również jestem początkujący, ale pierwsze zlecenia są proste i na spokojnie można sobie popróbować, która broń ci najbardziej odpowiada. Na YouTube jest sporo poradników odnośnie użytkowania danego oręża, a jak coś to zawsze jest jeszcze plac treningowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OmarBongo: idź sobie popróbować broni w punkcie treningowym. Jak pierwszy raz grałem w MH, to zacząłem od great sworda. Później przerzuciłem się na long sworda, a w MH Rise najwięcej używam hunting horna, long sword na drugim miejscu (podoba mi się jeszcze hammer, ale używałem tylko treningowo).

Tak jak @Kraniec pisze, grind w MH Rise jest niczym w porównaniu do starszych części, więc można spokojnie eksperymentować i zmieniać broń w zależności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_jajko: młotkiem grałem w demo i strasznie mi się nie podobał ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam pytanie, skąd mam wiedzieć czym bije dany potwór? Mam na myśli żywioł. Mam się jakoś sam domyślić czy gdzieś jest to napisane?
@pan_jajko: no własnie nie ma nigdzie, tylko wrażliwości, które narazie mnie nie interesują bo i tak chodzę z glewią z kości xD dlatego chyba rule of cool i będę popylał w najładniejszym stroju xD
@pan_jajko: młotkiem grałem w demo i strasznie mi się nie podobał ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam pytanie, skąd mam wiedzieć czym bije dany potwór? Mam na myśli żywioł. Mam się jakoś sam domyślić czy gdzieś jest to napisane?

Jest napisane w notatkach łowcy. Pełen wpis będziesz miał jak raz upolujesz potwora.