Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Byłem zatankować przed chwilą. Mam jedno pytanie w związku z tym.

  Czy ekspert sponsorowany przez Orlen wytłumaczył już dlaczego zupełnie normalna jest sytuacja, że litr benzyny podrożał w ciągu miesiąca o 1,07 zł podczas gdy ropa i dolar nie podrożały w tym okresie?

  #gospodarka #ekonomia #bekazpisu #inflacja #orlen #gorzkiezale pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • odpowiedzi (32)

 • avatar

  Uwaga! #rozdajo z okazji przekroczenia 150% na Kickstarterze IT Startup - Office Lockdown ʕ•ᴥ•ʔ
  Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

  Jako nagroda rozdajo do wyboru wersja polska lub angielska (polska wersja dostępna od ręki, na angielską trzeba będzie trochę poczekać aż wyjdzie z drukarni).

  Co to za gra?
  W grze prowadzimy firmę IT, zagrywamy programistów, uczymy ich nowych technologii, podkradamy sobie najlepszych devów działem HR, walczymy z wypaleniem zawodowym i podkładamy sobie wzajemnie świnie.
  Wygrywa gracz, który pierwszy skończy projekt.

  IT Startup Office Lockdown to samodzielnie grywalne rozszerzenie wydanej w 2018 gry "IT Startup - Gra Karciana". Tym razem jako satyra świata IT w sosie lockdown / #postapokalipsa / home office. "Office Lockdown" zawiera 50% więcej zawartości od poprzedniej wersji gry, czyli jest samodzielnie grywalny dla max 6 graczy. Istnieje również prosty wariant solo.

  Kickstarterowe promo
  Jeśli interesuje Was wersja polska gry, to dzisiaj na https://www.itstartup.pl/ możecie się zaopatrzyć w polską wersję gry o 15 zł taniej z kodem "kickstarter". (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #karciankait

  pokaż spoiler #grybezpradu #gry #gryplanszowe
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)