Gorące dyskusje ostatnie 12h

Byłem zatankować przed chwilą. Mam jedno pytanie w związku z tym.

Czy ekspert sponsorowany przez Orlen wytłumaczył już dlaczego zupełnie normalna jest sytuacja, że litr benzyny podrożał w ciągu miesiąca o 1,07 zł podczas gdy ropa i dolar nie podrożały w tym okresie?

#gospodarka #ekonomia #bekazpisu #inflacja #orlen #gorzkiezale pokaż całość

odpowiedzi (69)

• odpowiedzi (32)

Uwaga! #rozdajo z okazji przekroczenia 150% na Kickstarterze IT Startup - Office Lockdown ʕ•ᴥ•ʔ
    Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

Jako nagroda rozdajo do wyboru wersja polska lub angielska (polska wersja dostępna od ręki, na angielską trzeba będzie trochę poczekać aż wyjdzie z drukarni).

Co to za gra?
    W grze prowadzimy firmę IT, zagrywamy programistów, uczymy ich nowych technologii, podkradamy sobie najlepszych devów działem HR, walczymy z wypaleniem zawodowym i podkładamy sobie wzajemnie świnie.
    Wygrywa gracz, który pierwszy skończy projekt.

IT Startup Office Lockdown to samodzielnie grywalne rozszerzenie wydanej w 2018 gry "IT Startup - Gra Karciana". Tym razem jako satyra świata IT w sosie lockdown / #postapokalipsa / home office. "Office Lockdown" zawiera 50% więcej zawartości od poprzedniej wersji gry, czyli jest samodzielnie grywalny dla max 6 graczy. Istnieje również prosty wariant solo.

Kickstarterowe promo
    Jeśli interesuje Was wersja polska gry, to dzisiaj na https://www.itstartup.pl/ możecie się zaopatrzyć w polską wersję gry o 15 zł taniej z kodem "kickstarter". (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#karciankait

pokaż spoiler #grybezpradu #gry #gryplanszowe
    pokaż całość

odpowiedzi (24)