Wpis z mikrobloga

@Krynicka: właśnie nie macie co narzekać, mieszkam w Niemczech i co tydzień jest info o jakimś gwałcie.Z resztą zobacz na ten filmik, gość spytał mieszkających w DE muzułmanów czy gdy kobieta ubiera sie wyzywająco to jest jej wina że zostanie zgwałcona i wszyscy mówią TAK. A wydaje mi sie że ci goście są wszyscy urodzeni w Niemczech więc ich #!$%@? sposób myślenia jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.
@Medel1n_: Nie mogę pojąć, jak można tak myśleć...czyli urodzenie się w Europie nic im nie dało, nie da się wyplenić tego zdziczenia?
Ja nie mówię że mamy w Polsce powody do narzekania pod tym względem. Ale taki żart uważam za niesmaczny, jak straszenie przypadkowych kobeit na ulicy. Ja wiem, jak sama bym się przestraszyła takiego żartu.
Co ma dać urodzenie w Europie skoro w domu wychowują się według zasad islamu który jest religią ekspansywną. Pomyśl dlaczego oni wszyscy twierdzą że to wina kobiety i jej wyzywającego stroju że zostanie zgwałcona. Oni nie mają jakiejś refleksji w stylu ,,żyjemy w kraju chrześcijańskim więc żyjmy według ich reguł" tylko chcą żyć według prawa szariatu. Najlepsze jest to że ci którzy porzucają islam muszą sie ukrywać i dostają czasem ochrone państwa,