•  

  751 + 1 = 752

  Tytuł: Odprysk świtu
  Autor: Brandon Sanderson
  Gatunek: fantasy
  Ocena: ★★★★★★★☆☆☆

  Opowiadanie ze świata Archiwum Burzowego Światła, którego akcja dzieje się pomiędzy Dawcą Przysięgi a Rytmem Wojny .
  Opowiadanie pozwala zabłysnąć mniej lub bardziej pobocznym postaciom, a mianowicie Rysn i Lopenowi.
  Bardzo spodobała mi się postać Rysn, która pojawiała się do tej pory w interludiach, więc gdy zobaczyłem, że jest opowiadanie z nią w roli głównej, to musiałem je przeczytać.
  Co do samego opowiadania, to bardzo mnie nie porwało, ale to oczywiście kawałek solidnego tekstu od Sandersona. Najważniejsze, że teraz już spokojnie mogę zacząć Rytm Wojny, który musiał cierpliwie czekać w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  #bookmeter #sanderson

  źródło: cdn-lubimyczytac.pl

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   #wojsko #bekazpisu #tvpis

   Żołnierze ubrani w mundury polowe i z bronią siedzą w jakieś podstawówce i oglądają koncert Mambo nr 5 XDDD

   odpowiedzi (41)

  • avatar

   który odcień bardziej pasuje żeby zamaskować tą mikroskopijną dziurę w blacie? ja za każdym razem jak spojrzę to wydaje mi się inaczej xD plusujcie komentarz Mirasy #remontujzwykopem #stepujacybudowlaniec #remont #majsterkowanie

   odpowiedzi (61)

  • avatar

   Uwaga robie kolejne #rozdajo jakiego wykop jeszcze nie widział. TO WYJATKOWA PAMIĄTKA LUB BEZCENNY PREZENT! Na Przedniej stronie w centralnej części banknotu umieszczono wizerunek Jana Pawła II, wraz z pastorałem papieskim. W tle widok części globu ziemskiego – kontynenty obu Ameryk, Europy i Afryki. Po prawej stronie banknotu kolekcjonerskiego, w jego górnej części znajdują się dwa skrzyżowane klucze, które symbolizują Państwo Watykańskie i władzę Papieską. Poniżej znajdziemy wybrane, po wyborze na papieża imię – Jan Paweł II, pod którym znajduje się data pontyfikatu papieskiego – 16.X.1978 – 2.IV.2005. Banknotu nie mam, zamawiam na stronie (za pobraniem) prosto do zwycięzcy rozdajo - dlatego masz gwarancje, ze otrzymasz nowy egzemplarz.

   Na stronie odwrotnej ujrzymy scenę obrazującą moment okazania szacunku przez kardynała Karola Wojtyłę prymasowi Wyszyńskiemu, w trakcie Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat Jana Pawła II. Po prawej został umieszczony fragment Listu do Polaków, wraz z datą odczytania, poniżej której znajduje się kontur klasztoru na Jasnej Górze.

   Specyfikacja:
   banknot pozłacany, kolekcjonerski
   (wymiary : 14,4x7,2 cm)
   certyfikat
   folder emisyjny
   pokaż całość

   odpowiedzi (31)