Wpis z mikrobloga

Mirki wiem, że temat męczacy i pewnie kilka razy dziennie, ale może ktoś zechciał by napiąć aktualnie jak najłatwiej i bezpiecznie kupić kryoptowaluty (jaka giełda i dlaczego?) a może ktoś poleci jakiś ranking? Chciałbym trochę dogecoin ;) #kryptowaluty
  • 13
@Franek25: Ja kupiłem BNB na binance, potem przetransferowałem na portfel trustwallet, a następnie zamieniłem bnb na safemoona (czyli też na doge możesz) poprzez pancake swap
BNB weź smart chain przy transferze
@plaisant to jak rozumiem binance to jakby giełda do handlu a portfel potrzebuje do trzymaj ja pieniędzy poza giełda? Jaki zatem portfel polecasz? I jakie są ceny takiego portfela?
@Franek25: to wpisz sobie to pytanie w YouTube i będziesz miał 100k filmów o tym z dokładnym opisem za i przeciw. A jak chcesz wchodzić w krypto po pieskowe tokeny, to znak, żebyś sobie krypto na razie odpuścił.
@hubbus ogólnie mam trochę kasy w gpw a nawet w goldzie, ale wszystko jest w pytę drogie i pomyślałem że może w końcu cześć teraz wrzucę w krypto, nie wiem jeszcze jakie, ale dofe wydaje się ciągle rani i rozpoznawalny. Natomiast pytam tu bo z reguły są tu ludzie chętni do pomocy i ogarniający temat. Więc pytam jak zacząć albo nawet co ma tym YouTube obejrzeć?
321crypto, zakładka szybki start oraz Maciej Tomczyk, wejdź w jego playlistę, tam będziesz miał dużo odpowiedzi na pytania początkujących.
@Franek25: natomiast piesek to token bez żadnych podstaw, stworzony dla żartu i na pewno nie jest to token od którego powinieneś zaczynać. Ja obejrzysz kilkadziesiąt godzin z kanałów, które Tobie poleciłem na początek, zrozumiesz dlaczego zakup pieska nie jest dobrym pomysłem. Tylko naprawdę przerób te kilkadziesiąt godzin materiału zanim wejdziesz z zakupem.