Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od roku w związku z cudowną dziewczyną, układa się nam super i myślę że to ta jedyna. Niestety jest jeden zgrzyt. Ona nie była dziewicą, ktoś inny ja rozdziewiczył. Wiem że takie myślenie jest głupie ale jakoś mnie to gryzie. Dlatego mam pytanie do dziewczyn. Dla was ten moment jest ogromnym przeżyciem i na zawsze już go zapamiętujecie bo jest tylko raz w życiu. Czy ten pierwszy facet któremu daliście swój skarb jest dla was tym najważniejszym? Do którego wracacie myślami?
#zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607f41fa274de8000a9a1ff2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1164
@AnonimoweMirkoWyznania: większość moich koleżanek nosi na szyi zamykany medalik ze zdjęciem swojego pierwszego partnera seksualnego, a kilka z nich ma nawet domowe ołtarzyki na których co miesiąc podczas okresu palą świeczki sypią płatki róż i wspominają pierwszy raz słuchając Coldplay. No niestety baby takie są.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak już tak patrzysz, to nie zwracaj uwagi na dziewictwo, tylko ogólnie na poprzednie relacje.
Zobacz, że połowa postów na #zwiazki i #anonimowemirkowyznania to jakieś żale ludzi, którzy są w związku, ale tęsknią za byłymi, albo im źle bo mają różne odchyły przez byłych.

Nie chce przez to mówić oczywiście, że należy odrzucać ludzi, którzy mieli jakiekolwiek relacje, ale że jeśli już czegoś się czepiać to na pewno nie braku