Wpis z mikrobloga

Siema, może głupie pytanie, ale orientuje się ktoś w uchwytach na kubki do V70 II (SW285)? W swoim mam zero, więc chciałbym jakieś dodać z przodu i z tyłu.
Wiem, że jeden można mieć tam gdzie schowek/telefon obok radia, ale odpada bo tam już sobie emulator zmieniarki wstawiłem.
Na przóde to te w tunelu środkowym to chyba najlepsza opcja, do prawda ta zamykana popielnikcza to fajny bajer ale mogę przełożyć do podłokietnika drogiazgi które tam trzymam.

I teraz zaczynają się schody, na pewno wiem, że były wersje gdzie w podłokietniku tylnej kanapy są uchwyty, ale nigdzie nie mogę namierzeć samego takiego podłokietnika, jakby ktoś był w stanie pomóc będę wdzięczny (szukam czarnego).
Inna opcją która widziałem, aczkolwiek nie wiem czy do gen. 2 czy gen. 1, był cupholder zamiast popielniczki, jeśli ktoś widział lub wie że jest taki do V70 II prosiłbym o danie znać, oraz ewentaulnym pokazaniu gdzie można takowy kupić.
#volvo
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tradey: który rok Cię interesuje? Przedliftowe, do 2004 miały jeden typ cupholdera pod roletką a poliftowe inny. Najlepsze cuoholdery. Miejsce trochę niefortunnego jak napój wystaje to gorzej biegi zmieniać, ale jest ok.
Co do cupholderow z tyłu, w podłokietniku kanapy - tu jest problem. Z tego co wiem to występowało to tylko w jednej wersji wnętrza i to nie zawsze. Więc jest ultra rzadkie.
Są jeszcze w cuoholdery w podłokietniku, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tradey: to nie mam pojęcia. Musisz szukać na forum Volvo na przykład albo na grupach na Facebooku. Myślę że nie pierwszy na to wpadłeś.

Ale z tego co wiem, tu też da radę zamontować cupholder. Zaraz poszukam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tradey: w S60 w polifcie, te podłokietniki to nieporozumienie. Jedyne jakie działają to oryginały które dokupiłem, te pod roletkę. Może w przedlifcie działają i tamte - nie wiem. Dużo info można znaleźć na forumvolvo.pl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tradey: tak. U mnie są trochę inne, ale w zasadzie to mogło by ich nie być. Może to kwestia tego że jest stary. Ale wg mnie nie nadaje się do niczego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tradey: być może można to jakoś przerobić co by zapewniało większą stabilność. W takiej wersji, guma która trzyma, wydaje się być twarda ale nie spelnia swojego zadania nic a nic