Wpis z mikrobloga

Odbiegając od superligi.. Wiecie czego mi najbardziej brakuje w piłce nożnej? Meczów najlepszych zawodników w jednej drużynie. Powiedzmy na zakończenie sezonu jeden towarzyski mecz, dochód za bilety itp. przekazany na cele charytatywne. Wybrać 22 najlepszych graczy w sezonie, dopasować każdego do 2 składów i niech grają. Jest multum sposób, żeby to było w miarę sprawiedliwe. Mam w #!$%@? ból dupy, że nikt czegoś takiego nie zorganizował. To jest po prostu śmiesznie, że chociażby taki Ronaldo z Messim nie zagrali ani jednego meczu w jednej drużynie w swoim prime. Przecież takie mecze miałyby oglądalność lepszą niż finały LM.

#fcbarcelona #pilkanozna #realmadryt #juventus
  • 19
@Kaker:
I couldn't agree more.
Dla mnie zawsze główną determinantą emocji była stawka spotkania i nigdy nie potrafiłem zrozumieć np. kibiców w Polsce, którzy bardziej zainteresowani byli towarzyską gierką Realu z Fiorentiną niż decydującym meczem Legii w meczu o być albo nie być w III rundzie el. LM dajmy na to z Astaną czy Piasta z BATE.
E tam byłoby fajnie to pooglądac, nikt by się w obronie nie zabijał więc pewnie padalyby hokejowe wyniki. Czyli bardzo miło do oglądania, czysta rozrywka, dużo goli, popisów i zero taktyki hehehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dosefurious: charytatywnie piłkarze zawsze będą grać na pół gwizdka, do tego dochodzi nieopłacalne ryzyko kontuzji, piłkarze i kluby mogą na tym tylko przegrać. No i od strony kibica mecz o pietruszkę też nie jest ciekawy.
@dosefurious Znaczna część atrakcyjności gry danego piłkarza czy drużyny opiera się na wzajemnym zgraniu i taktyce. Bez tego nawet zespół gwiazd będzie zbieraniną biegającą jak bezgłowe kurczaki, nie prezentującą nic ciekawego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaker: wystarczy że jakiś bukmacher zrobiłby akcję, że dochód z typów za ten mecz idzie na biedne dzieci to nawet laski by oglądały, bo by stawiały kupony dla dzieci. Ale wygrać coś zawsze fajnie to się ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki mecz gwiazd ma potencjał.
kibiców w Polsce, którzy bardziej zainteresowani byli towarzyską gierką Realu z Fiorentiną niż decydującym meczem Legii w meczu o być albo nie być w III rundzie el. LM dajmy na to z Astaną czy Piasta z BATE.


@Potenrzny_rycesz: nie rozumiem ludzi którzy bardziej zainteresowani byli sparingiem realu z fiorentiną niż kopaniem dzieciaków za garażami o puchar podwórka xD