Wpis z mikrobloga

Zawsze łapie mnie żeżuncja jak wielkie buractwo wychodzi z Polskiego narodu, gdy na pokładzie komunikacji miejskiej zjawia się kontroler biletów. Nagle każda matka ma chorą córkę, każda emerytka nie jest w stanie ustać a każdy sebiks staje się wielkim obrońcom kobiet. Lecą wyzwiska i pogróżki. Idioci odstawiają publiczne sceny jakby byli właśnie mordowani przez Gestapo zamiast przyznać się do błędu i zapłacić karę (która dodatkowo jest o połowę mniejsza na miejscu...).

Miałem czasem spinę z "kanarami" jako stały bywalec ZTM ale gdy widzę te buraczane mordy nieskalane inteligencją, jadące po życiu i edukacji obcego człowieka do którego obowiązków należy zwyczajnie sprawdzanie uczciwości... To marzy mi się aby kanarzy mieli uprawnienia i sprzęt do spacyfikowania delikwenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #polska #komunikacjamiejska #takaprawda #bekazpodludzi
źródło: comment_16190329424RDW1cBaaUR3vNpuH4pQVm.jpg
  • 4
Post motywowany wczorajszym wieczornym powrotem autobusem, przez 20 minut przejazdu nasłuchałem się tylu kombinacji przekleństw i ryku "jak wam nie wstyd to madga z dziedzgiem!!!" że nie zapomnę tego nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: Są różni kanarzy, ja spotkałem taką co mi wypisała mandat bo posiadałem bilet ulgowy mając nieważną legitymację studencką. To mówię jej grzecznie że minister edukacji mówił że legitymacje są dłużej ważne ze względu na pandemię i nie trzeba podbijać. Chwila ciszy, jakby uruchomiła procesy myślowe, i odpowiada-ja panu nie wierzę i będzie mandat. Chciałem się kłócić z nią ale krecik pukał w taborecik więc przyjąłem mandat i się odwołałem. Powiedziałem
@L3gion: W moim ZTM 20 to tramwaj nie autobus. Takie akcje jakie opisujesz to głównie w bydlęcych liniach, a tak to ludzie się raczej ucywilizowali i jak kogoś złapią to raczej każ dy ma wywalone.

Ciekawsze jest jak kanary złapią matkę polkę i Ukraińca. Wtedy seba wyklęty nie wie czy bronić honoru niewiasty czy bić brawo, bo dobrze tak Ukraińcowi.