Wpis z mikrobloga

"Co jest najcenniejszą rzeczą na świecie?"

Nasienie Jordana Barretta

Ludzie uważają diamenty albo rzadkie związki chemiczne za wartościowe i drogocenne. Mylą się jednak. Rzeczą, która liczy się najbardziej jest prawdopodobnie wygląd. Milimetry kości decydują o całym Twoim życiu.
Uosobienie nadrzędnej męskiej estetyki ma swoje imię. Jest to Jordan Barrett. Australia powinna przyjąć prawo nadające Barrettowi status super-ogiera. Powinien on mieć możliwość inseminacji każdej kobiety bez żadnych konsekwencji.
Male buteleczki jego spermy powinny być ultymatywnymi symbolami bogactwa i prestiżu.
Barrett powinien dawać swoją piorunująco wspaniałą spermę kobietom. Dużo więcej przytłaczająco nadrzędnych męźczyzn winno zostać spłodzonych. Oto uniwersalne genetyczne wzbogacenie przyszłych pokoleń, które uczyniłoby świat lepszym miejscem.
Wiesz kto jest boginią modelingu? Tak, masz rację - Barbara Palvin.
Barrett, jeśli to czytasz - wprowadź swój piękny buzdygan w jej dziurkę miłości i dokonaj jej inseminacji swoim gorącym, męskim kremem.
Proszę nie czekaj na ten moment. Wiem, że możesz to zrobić Jordan.

Co to jest blackpill?

Sylwester u Bazylidesa!

To nie jest dzień dla Twojego kota!


Obserwuj #danzinger
#blackpill #przegryw ##!$%@? #harlekinydlaprzegrywow #pasta #incel #chad #piszzwykopem #p0lka #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #stulejacontent #heheszki #chadowezycie #bekaztwitterowychjulek #szkalujprzegrywa #zwiazki
Danzinger - "Co jest najcenniejszą rzeczą na świecie?"

Nasienie Jordana Barretta 
...

źródło: comment_1619102361fH2c5kr8bBkZwL1E7lvHNj.jpg

Pobierz
  • 39
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Danzinger: Zbyt duże FWHR w mojej opinii. Jeśli miałbym możliwość zamiany wyglądu z dowolnym modelem świata, to na pewno nie byłby to Barett.

Poza tym norwooduje ostro jak widać na fotografii. Nosi długie włosy by ukryć zakolactwo IMHO ( ͡ ͜ʖ ͡) Nikt nie wygra z generałem Norwoodem!

To incele z lookism.net zrobili z niego boga.
B.....W - @Danzinger: Zbyt duże FWHR w mojej opinii. Jeśli miałbym możliwość zamiany ...

źródło: comment_1619104023RexrpwKWQPbtVSdgbg1qKQ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Danzinger: Też kiedyś o tym pisałem, powinien być specjalny status i przywileje dla nadludzi spłodzonych z nasienia genetycznych wojowników.

Myślicie że by to nie przeszło? Pfff, kobiety o tym skrycie marzą, rozwiążemy tym samym kwestie adopcji i aborcji, a zarazem zwiększy się dzietność. Żaden femoid nawet nie pomyśli o oddaniu czy zabiciu połączenia ich jajeczka z plemnikiem nadsamca.

Eugenika jest jedyną formą przywrócenia dla społeczeństwa prawowitej drogi do oświecenia.
palvin najlepsza modelka xD, boze z jakimi amatorami ja tu siedzę. #!$%@?ąc, ze cechy fizyczne nie są największym afrodyzjakiem - odnosząc się do tezy Twojej wypowiedzi to palvin jest tak najlepsza modelka jak Zenek martyniuk muzykiem w stosunku do Maurice Ravela czy De Bussy. Tracicie zupełnie vibe w tych swoich wynaturzeniach.


@anheli:

To jest PRZEKŁAD pasty, a nie moja opinia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Barrett ma natomiast nadludzkie proporcje turbo dymorficznej twarzy.


@Danzinger: Wtrące tu swoje 3 grosze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ma moim zdaniem zbyt bardzo wyrośniętą frontalnie maxille czyli górną szczękę. Daje to z profilu wrażenie tzw. Angel skull - typ budowy czaszki który jest pożądany... ale u kobiet!

U mężczyzny aż tak duży
B.....W - >Barrett ma natomiast nadludzkie proporcje turbo dymorficznej twarzy.

@Dan...

źródło: comment_1619105636ZhDiNDwCYFkwVmRezymY2P.jpg

Pobierz