Wpis z mikrobloga

Kiedy nagrodę gry roku na D.I.C.E. Awards 2021 zgarnia Hades zamiast The Last of Us Part II (które z jedenastu nominacji wygrało tylko dwie kategorie), a w kategorii RPG roku wygrywa Final Fantasy VII Remake, a nie Cyberpunk 2077, to wiesz, że bardziej rzetelna gala nie mogła się odbyć. Design Innovate Communicate Entertain.

Pełna lista nagród: https://www.ign.com/articles/dice-awards-2021-all-the-winners

#cyberpunk2077 #thelastofus #thelastofus2 #hades #diceawards #gry
Pobierz w.....x - Kiedy nagrodę gry roku na D.I.C.E. Awards 2021 zgarnia Hades zamiast The La...
źródło: comment_16191273404ijQwswYuFb0gMOsaBi2Vb.jpg
  • 11
@wragx: Ale szanuję xD W Hadesa co prawda nie grałem, ale oglądałem znajomych jak streamowali na twitchu i wyglądało to na bardzo przyjemną gierkę, na pewno wartą ogrania kilka razy.
TLOU2 natomiast widziałem tylko na youtube, ale nie podeszło mi za cholerę i nie mam tu na myśli jakiś homoseksualnych wątków xD
A cyberpunk to zasługuje co najwyżej na wiadro pomyj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wragx: z ciekawości, bo dużo piszesz o rzetelności albo braku rzetelności różnych branżowych pism i eventów. Jak to co piszesz rzutuje na wiarygodność pisma w którym pracujesz, bo widzę że TLOU2 zgarnął u was 10tkę, a Hades wg Gamereactor UK 8, a więc niższą ocenę. W Gamereactor PL Hades nawet nie doczekał się recenzji. W ogóle z końcowych słów recenzji którą wyprodukowaliście wynika, że jeśli nie podoba ci się TLOU2 to
Pobierz KosmicznypiesKazak - @wragx: z ciekawości, bo dużo piszesz o rzetelności albo braku r...
źródło: comment_1619130572oywqFkM6AaPg2YnDa83On2.jpg
@Kosmiczny_pies_Kazak: Tym, że autorem recenzji jest ktoś inny i nie muszę podzielać tego zdania. Ależ to trudne do zrozumienia. Próbuj dalej grzebać w mojej osobie, bo Cyberpunka obrażajo. Zresztą, przecież GR to blog, bo nie ma go na Metacritic, na którym oceny krytyków padają od blogów właśnie bez żadnej historii? ( ͡º ͜ʖ͡º) cnie

No i ja Fallouta 4 lubię, a MHW to też kawał dobrej
@wragx: bym nie grzebał, gdybyś sam nie odsądzał co chwila od czci i wiary każdego pisma czy eventu które ma inne zdanie niż ty. Teraz piszesz koncyliacyjnie, że nie musisz podzielać innego zdania. Wyżej natomiast sugerowałeś, nie pierwszy raz, że jak ktoś ma inne zdanie to jest nierzetelny. No tak słabo to wygląda. I Gamereactor w świetle prezentowanej przez ciebie nieomylności i tego co napisałeś na początku tego wątku sam wygląda
@wragx: ze co? xD FF7 remake to dobry wybór na rpg roku? xDD

Cyberpunk bije ten shit na głowę kilkukrotnie i mówie to jako pewnie jedna z niewielu osób która przeszła absolutnie wszystkie finale od 1 części do ostatniej po kilka razy. Swoją drogą własnie sobie maksuje wszystkie joby w ff5 w tym momencie :P

A dla niefana to tym bardziej nie wiem co tam się będzie mu podobało. Gra jest