Wpis z mikrobloga

Jeśli w nocy programuje Ci się lepiej, masz więcej energii i więcej siły do działania, to bardzo możliwe, że posiadasz chronotyp nocny.
Jak sobie z tym radzić w codziennym świecie i czy liczysz się z tym, że Twoje życie będzie krótsze?

Podziel się tym materiałem ze swoim znajomym który jest nocnym Markiem!

#programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #kariera #springboot
  • 11
@SoftBull: Co za niespodzianka, Przemo na wypoku! Właśnie siedzę z Tobą i stawiam apkę w Spring Boot'ie :D Robisz super robotę i fajny gościu z Ciebie, keep on going! Trzymaj się na tych fiordach( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@SoftBull: ja jeszcze znalazłem coś takiego: https://rarediseases.org/rare-diseases/non-24-hour-sleep-wake-disorder/

Non-24-hour sleep-wake disorder (N24) is a circadian rhythm sleep disorder in which an individual's biological clock fails to synchronize to a 24-hour day. Instead of sleeping at roughly the same time every day, someone with N24 will typically find their sleep time gradually delaying by minutes to hours every day. They will sleep at later and later clock times until their sleep periods go
@SoftBull: Sam wole zaczynac dzien miedzy 10-11 i jak widze, ze niektorzy juz o 6:50 pisza maile to az mnie skreca xD Niestety standardowy poczatek pracy miedzy 8-9, to nie tylko wymysl pracodawcy, ale idealna pora rozpoczecia pracy dla ludzi majacych dzieci, czyli chyba wiekszosci ludzi ( ͠° °)
@Kresse: racja i błędne kółko się zamyka, bo dzieci, które wydajniejsze są w późniejszych godzinach muszą rano iść do szkoły - zgodnie z dziećmi które wstają rano.