Wpis z mikrobloga

@wetrider89: chyba pierwszy raz słyszę żeby malować ścianę w poprzek - zresztą chciałbym zobaczyć jak ktoś utrzymuje idealnie pozioma linie przez 5m ściany na wysokości 2m ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vizori: jest szansa że zniknie, co do samego malowania nie nakładać za dużo farby bo brzegi walka lubią zostawiać grubsza warstwe. Jak nie zniknie przemaluj jeszcze raz i będzie spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vizori: moze za szeroki wałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@C_H_M_I_E_L_U: Kurde, wydawał się normalny. Chyba że włosie mogło być zbyt długie?

@vizori: okna zamknij podczas malowania, imo za szybko wysychała. Też mi takie szlaczki i smugi wyszły jak pierwszy raz malowałem.

@LoneRider: Kurde, zamknięte były :/

@vizori: albo farba do dupy, albo wałek. Obstawiam farbę

@Rafalski45: Magnat, bodajże Ultra Matt. Naprawdę taka
@vizori: Zagotuj wodę w czajniku w pokoju w którym malujesz. Daj wałkowi "napić" się farby - wsadź go do kuwety z farbą na kilka minut przed malowaniem. Polecam wałki Blue Dolphin 330 Spinner.

Czym gruntowałeś?
@vizori miałem dokładnie ten sam problem, nawet robiłem wpis na wykopie jakieś 9 miesięcy temu pytając o rady. Nie wrzuciłem zdjęcia ale u mnie wygladało to identycznie jak u Ciebie.
Kupiłem w końcu drogi wałek (marki anza), mocniej rozcieńczyłem farbę, malowałem szybciej dając więcej farby i malując w literę V. Zamknąłem też okna żeby nie było przeciągów. Wtedy było lato więc wilgotność powietrza spoko(bo wysoka), teraz po zimie jeszcze jest suche i