Wpis z mikrobloga

Ponieważ sorek z jakiegoś powodu usunął mój komentarz to pozwólcie że tutaj wyjaśnię pewną kwestię raz na zawsze.

#barnsley to jest zadupie gdzie nic nie ma oprócz paskudnych cegieł. Jak dodasz do tego tamtejszą pogodę to wychodzi depresja murowana. Dla typowego Polaka w UK może i fajnie bo tanio a i warehouse tak blisko żyć nie umierać! Ale normalny człowiek domagał by się zapłaty za mieszkanie tam.

#uk
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fruity: w każdym mieście w UK, szczególnie na północy, West Yorkshire to najgorsza dziura w UK, zdecydowany numer jeden pod względem przestępczości. Nie trzeba tam mieszkać, ale mało dzielnic zostaje do mieszkania w takim razie.

Miasto partnerskie w postaci Bradford nie pomaga.
Wszędzie w uk taka mieszanka jest? Jestem tu od dwóch tygodni i czasami białych w ogóle na ulicy nie widzę.


@Take_shrooms: przyjedz do Norwich, ponad 90% bialych anglikow i zyje sie bardzo przyjemnie.
Nawet w najgorszej dzielnicy w nocy mozna sobie samemu chodzic, najwyzej jakas prostytutka cie zaczepi :p a tak to luzik. Miasto troche takie odciete od reszty uk
@Pietal ja to się w ogóle dziwię ze komuś się może podobać życie w uk. szaro, buro i ponuro, jadę tam tylko ze względu na dokończenie studiów, potem od razu #!$%@? z powrotem. Główna motywacja to pewnie hajs i nic poza tym
szaro, buro i ponuro


@ThirtyDoorKey: ale jest wrecz odwrotnie. Np. Mam tyle dni slonecznych co w moim polskim miescie, lato jak w Polsce, jesien i wiosna sa bardzo przyjemne, a zimy prawie nie ma. Do tego fajni ludzie. No po prostu bardzo przyjemnie sie zyje w tym uk (no moze nie w calym, ale mozna sie przeprowadzic do milego czystego miasta)
@ThirtyDoorKey: Czy ja wiem. Zależy gdzie trafisz, jak na jakieś zapuszczone zadupie na północy to może się nie podobać, za to krajobrazy często są super i duzo ciekawsze niż w większości nizinnej polski.
Co do pogody to tez tsk myślałem zanim tu przyjechałem a okazało się ze wcale tak nie jest, owszem zdarzają się epizody ze leje konkret ale są tez takie ze jest duzo słońca - u mnie od 2