Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki dajcie kilka plusików na odwagę, bo za jakieś dwie godziny wręczę szefowi wypowiedzenie. Mogłabym równie dobrze tu wkleić pastę o januszexie i by pasowało. Siedzę na kolejnym w tym roku całonocnym dyżurze, (nie chce mi się już liczyć którym z rzędu), będąc od wczoraj od 8 rano w pracy, mam dość. Od pół roku próbowałam się w tej sprawie dogadać z szefem, ale niestety bezskutecznie. Szkoda jedynie, bo ekipa w pracy fajna, ale nie mogę dalej robić w takich warunkach.
    #pracbaza #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

W Peru proszę państwa ooo ostrożnie bo stromo jest tradycja by martwe dzieci i zwierzęta trzymać w takiej oto beczce mój dziadek Antoni Cejrowski pod Elblągiem w takich kapustę kisił na zimę ale w Peru nie potrzebna kapusta bo nie ma zimy i proszę państwa całe to truchło w tych beczkach gdy zaczyna prawda no cuchnąć zrzucane jest z góry uwaga pan się przesunie z tą kamera i tam na dole wiadomo zlatują się sępy kondory i zjadają to wszystko. Ekosystem. Nie to co u nas w Europie że potrzeba setek zaświadczen różnych światków nie! Dziecko ci zmarło pakujesz do beczki i jazda na dół. pokaż całość

odpowiedzi (43)

Marzenia mojej różowej:
    - czajnik za 800zł
    - pasek za 300zł
    - sandały za 400zł
    - wakacje na bali
    - pandora za 250zł

Moje marzenia po kilku miesiącach mieszkania z różową:
    - jedzenie do kolejnej wypłaty
    - wystarczający zapas butelek wody
    - kapsułki do prania byłyby super
    - oszczędzenie przynajmniej tego 100 miesięcznie