Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
131 289 + 84 + 14 = 131 387

Ekspansji południowych rubieży niebieskiego ciąg dalszy. W lasach zwierzyny w pytę, ale jak się je dokarmia mandarynkami i awokado to co się dziwić xD Standardowo wiatr nqrwiał ze wszystkich stron, ale zjeżdżając w las można było od niego trochę odpocząć. Miło spędzone 4 godziny, słuchając klasyków New Romantic lat 80' zeszłego wieku, kilometry same się nabijały. To były piękne czasy xD

Total explorer tiles 483 (+16)
Max cluster size 368 (+30)
Max square size 18 x 18 (~)

https://www.statshunters.com/share/385936cad2df

#rowerowyrownik #mtb #rower #otwock #wykopscottclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1619277000YfgwVBHrTRxRIab0p3kWwv.jpg
  • 16
ale do Ciebie to mi jeszcze trochę brakuję


@guru8: to musze Cię zasmucić, mam wrażenie, że od 40-ki czas zaczął zapir*alać 2x szybciej, nawet nie wiem kiedy to zleciało xD Choć dzięki rowerowi przez ostatni rok złapałem trochę formy i jakoś nie czuję tego wieku, a jak tak się zastanowić, to o 30 lat tak dobrze się nie czułem xD
to o 30 lat tak dobrze się nie czułem xD


@PrzekliniakCQ: Wystarczy odstawić mefedron na rzecz łychy i bimbru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czwórki z przodu brakuje mi tylko 7 lat, a pomimo ładnych paru lat treningów (siłka+sw) i w sumie kilku przerw po kontuzjach, to w końcu jestem blisko formy życia :D Jeszcze zrzucić 10 kilo i można masować na zimę, ale to musi pogoda
schudłem ponad 20 kg w 6 miesięcy


@PrzekliniakCQ: Kurła, mój rekord to 30 kilo z 10 lat temu, tylko nie wiem w jakim czasie, ale odchudzanie było hardkorowe, nie polecam nikomu xD Po blisko dwóch latach nieróbstwa, po kontuzji mi się nabrało znowu i aktualnie od stycznia zeszłego roku poszło 20 kilo.
O dziwo alko pije więcej, tylko zamieniłem browary (a jestem piwoszem, nawet się bawię w browarnictwo) na łychę, bimber
@guru8: ja to wódę łoiłem, a że od kilku lat pracuję w domu, to za wiele zacząłem sobie pozwalać. Potrafiłem w ciągu dnia od rana podczas pracy wypić litra, więc trzeba było to jak najszybciej ogarnąć bo zacząłem mocno przeginać, no i jakoś na szczęście się udało. Mam nadzieję, że dam dalej radę dalej utrzymać ten stan rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrafiłem w ciągu dnia od rana podczas pracy wypić litra


@PrzekliniakCQ: O Cię #!$%@? () To ja sobie polewam tak pół szklaneczki, czasami dolewam, ale objętości szklanki raczej nie przekraczam, a i tak uważam że za dużo piję. Litra w ciągu dnia to nie ma opcji, żebym wytrzymał xD
@PrzekliniakCQ: To u mnie poziom się trzyma, ale też miałem kiedyś podobny epizod i bez większych problemów przestałem sobie polewać. Ba, nawet w robocie potrafię odmówić, zwłaszcza na pierwszej zmianie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@guru8: jak patrzę z perspektywy czasu, to strasznie mi to łatwo poszło. 27 grudnia 2019, obudziwszy się na kacu powiedziałem dość i tak trzymam się do dziś bez lekarzy, leków i innych wspomagaczy xD Co miesiąc minimum 1,5 tys zostaje w kieszeni, nagle doba jakoś tak jakby się wydłużyła, zdrowie podreperowane, lekarz ostatnie badania skwitował, że z takimi wynikami mogę zacząć dzieci rodzić, qrna same plusy xD