Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
Pierwsze #100km w tym roku. Paskudnie mnie wszystko boli. Ale trasa bardzo malownicza. Jest wszystko - trochę asfaltu, trochę fajnych dróg rowerowych, trochę lasu, trochę żużlu. Widzę fajny potencjał na rozwinięcie przejazdu i objechanie 4 zbiorników wodnych: Sosiny, dzieckowickiego, Paprocan i goczalkowickiego. #rower #gravel
Pobierz mtos - Pierwsze #100km w tym roku. Paskudnie mnie wszystko boli. Ale trasa bardzo mal...
źródło: comment_1619294518pxu8Qy3mzufZ5EW2bKM5UU.jpg
  • 44
@mtos: Już miałem witać somsiada, a tu patrzę jednak kret z Katowic xD
Przez Dziećkowice jak jechałeś? Przez las czy tymi wspaniałymi płytami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na trasie tychy-pszczyna też jest kawałek takimi syfami, ale to co jest wokół zbiornika to nowa jakośc. Fe.
Też nie chcę wracać do roweru ważącego 15kg, bo mieszkam w bloku na pierwszym piętrze i nie chcę rezygnować z długich wycieczek przy których waga roweru może mieć znaczenie z uwagi na to że jestem amatorem. Przesiadka z 11 na 15kg.. Myślę, że to kwestia funduszy jakie włoży się w zakup. Szukam czegoś z karbonu poniżej 12kg. Do tego opony 2,1 cala i myślę, że przy tej konfiguracji długie wycieczki nie będą