Wpis z mikrobloga

Mam #xbox #xboxseriesx S I #gamepass nie jestem wykwitnym graczem, mało tytułów ograłem ale dysk ograniczony. Internet też. Jakie tytuły do ogrania polecacie? No jest też dużo crapu.. Nie lubię Sci fi więc halo czy gears odpada. Także że względu na to że ważą mega dużo. Polecicie coś Mirki?
  • 9
@FrankUnderwood: Ja się wkręciłem w Desperadosa 3. Nawet jeśli nie lubisz gier w stylu Shadow Tactics: Blades of the Shogun, to i tak warto dać szansę kowbojom. Ja osobiście odbiłem się od ST:BotS, ale desperados pomimo tego, że opiera się na tych samych zasadach i mechanikach wciągnął mnie bez reszty. Już ponad 10h za mną (pierwszy dzień grania) i nadal nie mam dość, najchętniej zarwałbym dla tej gry nawet nockę. Coś
@frutson: kupuje konsole dla Gamepassa żeby pograc w gierki. Ograłem dirta, medium, wiedzmina i szukam czegoś dalej.

Ale przede wszystkim kupiłem konsole żeby ma dwa pady pograć z dziewczyną czy gośćmi.

PS. #!$%@? mnie ze tyle gier ma Koopa tylko online a tak mało gier jest żeby pograć na dwa pady