Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Drail: komercha z Neo Tools jak Łysy z M4K, tyle że zestaw nieco inny (prawie 1,4k PLN za klucze, młotek, klucz udarowy na baterie i torbę z podgumowanym spodem na cały ten majdan). Ludzie w komciach szybko wypunktowali, że klucze dwunastokątne to porażka i łatwo obmykają śruby, że jakby elementy zestawu kupować osobno to wychodzi prawie 100PLN taniej (LOL) no i generalnie pocisnęli ich że nie dość że bulą za patronajta
@Drail: kupiłem a 97 zeta w Bricomanie zestaw narzędzi z Neo i póki co całą obsługówkę przy Parchu robię nimi, oleje, filtry etc. Złe nie są, za 100PLN nie ma co narzekać, natomiast zestaw za prawie 1,4 tysiaka to już tak średnio bym chciał od nich kupić. Kupowałbym "na raty" klucze z Yato chyba.
@Podstarzaly_Mandalorianin: no ja mam walizkę z Neo za 300 kupioną w leroyu. Wszystko w sumie tym robie. Do tego elektronarzędzia z Ryobi. Potrzebowałbym jeszcze kiedyś dokupić kluczy płaskich i śrubokręty :) A co do dwunastokątnych nasadek to sie zastanawialem czy coś sie nie zmieniło od czasu zakupu moich kluczy
@BratProgramisty: @Drail: @Podstarzaly_Mandalorianin: a ja mam uraz do Neo po tym jak prowadziłem kiedyś własny warsztat, strzelały klucze nasadowe dość szybko, przy zaolejeniu rączek guma się rozklejała i lepiła. Uważam że są tej samej jakości co lidlowy Parkside. Ja używam resztek tego co mi zostało po warsztacie głównie klucze Teng Tools i King Tony na które można było nakładać rury 1,5m i szaleć bez ryzyka ( ͡° ͜