Wpis z mikrobloga

W sumie to pod tymi tagami w rodzaju #spermiarz #spermiarzalert #stulejacontent #przegryw #atencyjnyrozowypasek nigdy nie widziałem wątku o najbardziej spektakularnym przykładzie spermiarstwa w historii Internetu.

W 2014 Rosja dokonała aneksji Krymu. Początkowo świat był tym głęboko oburzony, a w Internecie lała się fala krytyki na Rosję. A później internauci jakby odpuścili ten temat. Jak do tego doszło?

Putin wyciągnął asa z rękawa, młodą piękną panią prokurator o nazwisku Natalia Poklonskaya, która ubrana w mundur wyglądała jak wprost wyjęta z jakiegoś anime. Pani Poklonskaya została na szybko mianowana "Prokuratorem Generalnym Autonomicznej Republiki Krymu", a następnie oddelegowano ją do konferencji prasowych, gdzie tłumaczyła rosyjskie zdanie na temat podstaw prawnych bezprawnej aneksji.
Jej argumenty w ogóle nie trzymały się kupy, ale to nic, bo odbiorcy wpatrzeni w wielkie oczy pani prokurator nawet ich nie słuchali. Już po pierwszej konferencji Internet zalała gigantyczna fala spermiarstwa i memów z panią Natalią, która zepchnęła na margines krytykę rosyjskich działań.

#krym #rosja #ukraina #nataliapoklonska
lewoprawo - W sumie to pod tymi tagami w rodzaju #spermiarz #spermiarzalert #stulejac...

źródło: comment_1619419539Br6RA2RNMpApXbgiWUleqZ.jpg

Pobierz
  • 40
opie zlituj sie, Poklonska


@AgentGRU: Jak Pokłonska, to już nie Natalia, tylko Natalja. Wrzuciłem nazwisko po angielsku, bo ja ją kojarzę głównie z zagranicznych memów i myślałem, że wykopki też.