Wpis z mikrobloga

@janushek: Niektórzy ludzie wyśmiewają, że Ratchet to 'gównogierka dla dzieci'. Prawda jest taka, że jest to świetna gra bez względu na to w jakim wieku jesteś. To że styl graficzny jest 'przyjazny dzieciom'? Kogo to obchodzi? Wiele świetnych gier taki ma. :D
Oby Rift Apart było co najmniej tak dobre jak ta część z 2016. Zapowiedzi robią nadzieje, że będzie nawet lepiej.
PS. Nie mogę się doczekać wykorzystania możliwości DualSense z
Niektórzy ludzie wyśmiewają, że Ratchet to 'gównogierka dla dzieci'. Prawda jest taka, że jest to świetna gra bez względu na to w jakim wieku jesteś. To że styl graficzny jest 'przyjazny dzieciom'? Kogo to obchodzi? Wiele świetnych gier taki ma. :D

Oby Rift Apart było co najmniej tak dobre jak ta część z 2016. Zapowiedzi robią nadzieje, że będzie nawet lepiej.

PS. Nie mogę się doczekać wykorzystania możliwości DualSense z tą gierką.
@Cinkito: No ja zagrałem dopiero ostatnio, żeby wbić 15 achievementów w tej akcji na kwiecień (xd). Teraz w sumie żałuję, że nie zabrałem się za niego wcześniej. :D Jak ogólnie większości głośnych gier nie kupuję na premierę, tak Rift Apart raczej kupię - bo ta część z 2016 narobiła mi smaka na więcej. :)
Specjalnie nawet nie platynowałem jeszcze, żeby pograć trochę drugi raz przed tą nową częścią i wtedy dobić
@shox: wydaję mi się żeby lepiej tworzyli już gry tylko z myślą o ps5, bo inaczej gry mogą być ograniczane a także trzeba zadowolić graczy co mówią, że ''na ps5 nie ma w co grać bo i tak wszystko jest na ps4''