Wpis z mikrobloga

Wystawiłem pewną rzecz na olx, odezwał się jakis typ. Zaczął wypisywać 10 smsow na minutę, pytał dlaczego nie działa, czy probowalem naprawić, gdzie jest mój dom, czy jak postawi auto pod kosciolem to daleko będzie miał na piechotę XDDDDD po kilku głupich pytaniach odpisałem mu, ze jednak nie sprzedaje bo się zepsuł i typa zablokowałem. Po kilku godzinach z innego numeru zaczął mnie atakować, dlaczego ogłoszenie dalej wisi na olx i to nie fair, bo to on chce kupić i mam to wycofać bo on jutro będzie stał pod moim domem i czekał aż wyjde i mu to sprzedam. Napisałem ze jest chory i żeby dał mi spokoj, odpisał ze przyjdzie do mnie do domu i pogadamy inaczej XDDDD zadzwoniłem do typa i powiedziałem żeby przyjechał to dostanie w cymbał za takie teksty to rozłączył się i napisał ze przeprasza i pozdrawia. Olx to stan umysłu a ten kraj jest pełen takich upośledzonych ludzi. #olx #bekazpodludzi #patologiazewsi
  • 1
@PanieBoczek sprzadałam ostatnio wielką używaną, krzywą szafę za grosze, a koleś młody sebix do mnie z tekstem, że jak jej z bratem nie skręcą to... i cisza, miało chyba być groźnie lol. Mowie, że jak sobie nie poradzą, to przyjade i im pomogę i już nie wiedział co powiedzieć. Nienawidzę zapraszać obcych do domu, z reguły oddaje wszystko znajomym albo wywalam, żeby się nie użerać.