Wpis z mikrobloga

Trzydziesty pierwszy wpis. Już ostatni, bo czas usunąć konto. Przykro mi że moderacja działa jak działa, ale właściwie zaskoczeń żadnych. Ciekawa to była przygoda, szczególnie na samym początku, te 3-4 lata temu. Coś się kończy, coś się zaczyna, będzie dobrzu! :)

Wszystkiego dobrego dziubki, za każde dobre słowo pięknie dziękuję, za każdy niedostatek przepraszam. Trzymajcie się cieplutko, dużo zdrowia! :)

@wykop @Moderacja @a__s @m__b Dlaczego do zmiany koloru paska wymagana jest przez Was dokumentacja odnośnie ukończenia procesu zmiany danych przez osoby transpłciowe? Multum niebieskich robi konta z różowymi paskami dla trollingu, ale tego z jakiegoś powodu już nie sprawdzacie, nie oczekujecie zdjęcia dowodu przy zakładaniu konta. Więc o co chodzi?
Od miesięcy bujam się z tą samą sprawą, za każdym razem odrzucacie mój wniosek. Dlaczego tak prosta do spełnienia prośba spotyka się z odmową?

Pomijając już kwestie ciągłego wzbudzania dysforii przez uroczy kolor paska, to zwyczajnie czuję zażenowanie zachowaniem modów/adminów wykopu. Brak odpowiedzi, zlewanie, kiedy już nawiązała się jakaś dyskusja, to sugerowanie, że chcę mieć różowy pasek, żeby oszukiwać niebieskich - co jest wyjątkowo obrzydliwym oskarżeniem, brakowało tylko dorzucenia słowa ''trap''. Więc nie moi mili. Nie szczególnie mam ochotę oszukiwać kogokolwiek, szczególnie że byłoby to niebezpieczne przede wszystkim dla mnie. Zresztą niby czemu miałabym coś takiego robić? Chcę po prostu w spokoju sobie funkcjonować, pasek nie jest teoretycznie niczym ważnym, jednak przez zachowanie moderacji nabiera rangi drugiej batalii sądowej o zmianę danych. Zwyczajnie przykre.

#wykop #moderacja #gownowpis #neuropa #lgbt #teczowepaski #bekazprawakow #cenzopapa #bekazkatoli
Pobierz
źródło: comment_1619463874AMNyntHbk3CuokKDxnnoVF.jpg
  • 3