Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak:
Od lat narzekacie że sceną polityczną rządzi POPIS, a jak się pojawia 3 duży gracz to nagle zaczyna się lament że to nowa odslona PO. Ja wiem że "czecia siła" powinna być spod innej flagi, ale niestety nie chce się to na razie wydarzyć, a Hołownia wydaje się na razie w miarę rozsądną alternatywą zarówno dla wyborcy PiS (antyaborcjonista, katolik) i PO (chce rozdziału kościoła od Państwa, krytykuje PiS za
Od lat narzekacie że sceną polityczną rządzi POPIS, a jak się pojawia 3 duży gracz to nagle zaczyna się lament że to nowa odslona PO.


@venividi: Mieliśmy już Ruch Palikota czy Nowoczesną i co? Tak samo partia Ziobry czy Gowina

Ja wiem że "czecia siła" powinna być spod innej flagi, ale niestety nie chce się to na razie wydarzyć, a Hołownia wydaje się na razie w miarę rozsądną alternatywą zarówno dla
Wiem, że to w większości powcy ale to nie zmienia faktu, że jest to nowe ugrupowanie, które po pierwsze rozdziela PO po drugie może przyciągnąć nowe osoby a po trzecie pisowcy będą predzej chętni zagłosować za p2050 niz po a upadek pisu to dobra cena.


@KalashnikovMirasnikov: to jest tylko zmiana loga a reszta to będzie to samo¯\_(ツ)_/¯
Proste pytanie wolisz żeby rządził pis czy p2050 w koalicji z opozycją bo ja jednak wolałbym zeby w skład rzadu wchodziła p2050, po, psl i nawet ta #!$%@? lewica. A może udać sie nawet bez lewicy ;)


@KalashnikovMirasnikov: dla mnie to bez różnicy realnie, kolejna zmarnowana kadencja¯\(ツ)_/¯ od jednych i drugich tylko w mordę dostaje¯\(ツ)_/¯ gowinowi znowu loda robią, a więc zmienią szyld i gęby liderów a reszta zostanie
Mieliśmy już Ruch Palikota czy Nowoczesną i co? Tak samo partia Ziobry czy Gowina


@Kaczypawlak: Czyli każda kolejną partię która szuka głosów centrum należy olać bo była już nowoczesna i Palikot?

Dobrze że takim myśleniem nie cementujesz podziału na popis.

Ps. Gdyby kuce używały takiej samej logiki w stosunku do partii Korwina, to jego przygoda z polityką skończyłaby się gdzieś w okolicy UPRu
@venividi: jak każda ma dawnych peowców lub pisowców jak Holownia to tak¯\_(ツ)_/¯ jakby nie miał to wtedy by była nadzieja, ale tak to już lipa. Akurat Korwin to inna para kaloszy, bo nigdy nie był w rządzie, a mucha jest teraz u Hołowni właśnie, dawna minister sprzed dobrej zmiany( ͡° ͜ʖ ͡°) Krul to ogólnie ewenement z każdej partii wylatuje a mimo to ludzie za nim idą
@Kaczypawlak: Jak wyskrobany zza kanapy TVNu Hołownia się wypali, to następna będzie pewnie Dorota Wellman 2100 i stanie na czele nowej jeszcze lepszej zmiany :):):) i oczywiście wszyscy będą sikać po nogach bo w TV ją pokażą jak mówi że będzie wspaniale jak wygra na tle byłych spadów z Unii Wolności, PO, Ko oraz Hołowni 2050 czy jak tam to nowe przepoczwarzenie się nazywa. Myślę że to właśnie celebryci będą nowymi
@ArpeggiaVibration: Brutalna prawda niestety. Do tego fakt, że te stare elity okrągłostołowe już umierają i stają się dinozaurami i trzeba zrobić odświeżenie i stare dinozaury na emeryturę. Bo tak naprawdę to został tylko prawie emerytowany Kaczyński (Tusk raczej też na emeryturce - 64 lata ma, ale zobaczymy).
Tu tylko musi albo wściekły lud coś zrobić, albo musi przyjść ktoś z zewnątrz i do tego mający mocną charyzmę, charakter i do tego