Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (30)

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
    Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
    Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
    I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
    A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
    Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (163)

W pociągu jedzie Polak, Rusek, zakonnica i blondynka. Wjechali do tunelu i nagle usłyszeli trzask uderzenia w twarz. Gdy wyjechali z ciemności, zobaczyli, że Rusek się trzyma za policzek.
    Zakonnica sobie myśli:
    - No tak, świnia złapał blondynę za kolano i dostał w pysk!
    Blondynka sobie myśli:
    - To idiota, zamiast mnie, to się pomylił i macał zakonnicę, więc dostał w ryja.
    Rusek sobie myśli:
    - Polak zboczeniec złapał którąś, a ta myślała, że to ja, i mnie walnęła.
    Polak sobie myśli:
    - W następnym tunelu znów mu przypier*ole.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #humor
    pokaż całość

odpowiedzi (7)