Wpis z mikrobloga

@Konkol - Szkoda gadać terminów jest full u mnie w mieście, ludzie maja to w piździe. Zaraz będą szczepić roczniki 2000 gdzie śmiertelność wynosi pewnie 0.000001% ale #!$%@? ozdrowieńcy czekać - nie ważne że może ktoś by chciał jechać za granicę czy coś w końcu w Polsce tez jest pięknie <3 Trzeba było się nie przyznawać jak 3/4 społeczeństwa to szczepionka by się znalazła. Jeszcze żeby to było z troski o człowieka,
@pingwinmorderca: no o to chodzi, powinni uwolnić :/ ja nawet nie mam takiego ciśnienia, ale żeby teraz mieć właśnie te skierowanie to muszę wykonać 100 połączeń do przychodni, żeby się w ogóle połączyć i wtedy lekarz mi wystawi skierowanie
@Konkol - Sprawdzałaś temat? Który rocznik jesteś - u mnie wg planu 89 - 04.05 może wtedy coś się ruszy. Dzwoniłem też po punktu szczepień - babka zapisała mnie na listę rezerwową - jak pokaże mi się skierowanie to maja mnie zapisać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konkol: Hej, lekarz POZ może wystawic ozdrowiencowi skierowanie - tylko większość nie chce, bo w teorii nie ma podstaw - nie ma więc żadnej blokady, to ściema dla pacjentów żeby się odczepili ;) Trzeba więc trafić na spoko lekarza - ja chyba sobie odpuszczę, nie mam wtykow, ale może warto zmienić lekarza POZ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pingwinmorderca: kurde ja do swojego nie dzwoniłam tylko widziałam wypowiedzi w necie i też pytałam się ludiz którzy za lekarzy się podawali. No a kto ci powiedzial że może?