Wpis z mikrobloga

@sadistikexekution:

długofalowymi potrzebami społeczeństwa.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DŁUGOFALOWE POTRZEBY SPOŁECZEŃSTWA
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Masz na myśli umocnienie pozycji PiSu leży w potrzebach społeczeństwach?
Albo 75k mieszkań które nawet nie są kroplą w sprawie tego co potrzebujemy?
Długofalowe chyba w dupie.

Nie jest odpowiedzialna za miotanie się reszty opozycji w walce o władzę w ramach odwiecznego POPiSowego duopolu.


POPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPISPOPIS

MAMO MAM POTWORA POD ŁÓŻKIEM I SIE NAZYWA POPISPOPIS
Ale jesteście żałośni XD Mówić, że PO jest
@Sok_Mandarynkowy: Jak – wydyma? W jakiej kwestii? Lewica założyła jakąś koalicję z PiSem o której nie wiem? Oprócz pokazywania kto jest z kim i po czyjej stronie polityka polega jeszcze na rządzeniu państwem i działaniu na rzecz potrzeb społeczeństwa. Powtarzam – jeżeli ktoś ma inny pogląd na temat realizacji owych potrzeb, ja to szanuję i bynajmniej nie oczekuję np. od fanów Konfy jakiegokolwiek porozumienia. Ale pojmowanie tej decyzji w kategoriach „uuu,
@NaczelnyWoody: „Oddała na tacy” – kolejna ocena tak efektowna, jak niewspółmierna do okoliczności. Ja bardzo proszę zacznijcie rozumieć pojęcia których używacie, albo odpuśćcie sobie komentatorstwo polityczne. Za stara jestem na branie na poważnie takich dyrdymałów.
Czy ich władza byłaby taka sama jak PiSu? Nah, byłaby znacznie lepsza.


@SirSherwood: bylaby taka, jaka byla, widzielismy na co ich stac i wszyscy glosujacy przeciwko popisowi maja wyzsze wymagania niz powrot PO.