Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Jak poznać miłość i czy taka romantyczna miłość naprawdę istnieje?

Mam 28 lat, od 4 lat jestem z facetem. Kiedyś były motyki w brzuchu, ale to tylko na początku, teraz jest taka monotonia, a dodatkowo podobają mi się inni faceci.. miałam taki epizod z zauroczeniem, ale do niczego nigdy nie doszło..

Z drugiej strony, dobrze mi się żyje z partnerem, nie klocimy się raczej, mamy podobne poczucie humoru. Ogólnie jest fajnie, ale nie wiem czy to miłość. Cały czas mi czegoś brakuje :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6089ab0adf02be000aefee83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Romantyczną bezkompromisową miłością to się można "naćpać" będąc dzieciakiem.

Z wiekiem dochodzi wiedza, że nie ma ideałów i najważniejsze jest jak największe dopasowanie z tym kto jest obecnie u boku.

Brakuje ci po prostu emocji, bo spokojny związek to niestety u sporej części różowych nudny związek, który zaczyna się doceniać dopiero po jego zakończeniu i kilku nieudanych odskoczniach z łobuzami zapewniającymi motylki, ale nie związki.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? typowa rozowa "jest spokojnie, wiec rozgladam sie za innymi"
Ty masz #!$%@? jakis szacunek do siebie i do niego?
Zwiazek doroslych osob polega na wymienia korzysci. Tak motylki sa fajne, niezaleznie czy masz 16 lat czy 46, ale z czasem mijaja.
Odpowiedz sobie na pytanie czy nie wiem, macie wspolne cele? Obydwoje chcecie dzieci? JEsli tak czy macie podobne poglady na swiat? Bo jednak wychowanie dziecka jak jedno
Mam 28 lat, od 4 lat jestem z facetem. Kiedyś były motyki w brzuchu, ale to tylko na początku, teraz jest taka monotonia


@AnonimoweMirkoWyznania: Droga Mirabelko, żeby ognisko płonęło, to trzeba dokładać do ognia. Co sama zrobiłaś, żeby nie było monotonii?

Relacja się zmienia, jak już inni zauważyli po jakimś czasie motylków w brzuchu jest o wiele mniej niż na początku, za to pojawia się przyjaźń i wzajemne zrozumienie, wspólne cele,