Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem, indywidualnie dorosła osoba nie może pójść na basen/siłownię, ale może przyjść zgraja gówniaków/nastolatków, które na siebie plują i przebywają w dużej grupie. Jednocześnie te same gówniaki w międzyczasie wrócą do szkoły, gdzie będą się mieszać z innymi gówniakami. Natomiast najbardziej niebezpieczna jest jedna osoba, która we własnym zakresie, nie mając kontaktu z innymi ludźmi sobie ćwiczy.
#bekazlewactwa #koronawirus #bekazpisu #bekazpodludzi
s.....e - Czy ja dobrze rozumiem, indywidualnie dorosła osoba nie może pójść na basen...

źródło: comment_1619650635Z3vsZCXXnvgtMypD2qgF9H.jpg

Pobierz
  • 3
@sraniewbanienasniadanie: PZU jeszcze wszytstkiego nie wykupiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no też mnie to dziwi, tak jak i zagonienie ich do szkół teraz, jak to są największe wylęgarnie... Zupełnie jakby ktoś chciał jednak dolać trochę benzyny do wygasającej pandemii. Jestem za znoszeniem obostrzeń, ale z głową. Szkoła teraz nie ma sensu.

Tym bardziej że pierwszą grupą, która miałą #!$%@? na np. maseczki były kaszojady. Od dawna biegają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FrasierCrane: dokladnie tak jest. Troche urosnie w srodku maja, a potem 29 otworza restauranty i silki i powiedza ze sorry za bardzo uroslo. Zamkna restauranty i silownie i spadnie. Bo szkoly sie zamkna same na lipiec sierpien.