Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przed @reddin: który cenzuruje prawdę w swoich wpisach jednocześnie zachęcając do dyskusji xD

Ktoś mu napisał prawdę a ten wytyka mu że ktoś jest piratem drogowym bo musiał zwolnić na autostradzie ze 140 do 120 kmph bo jego auto jest słabo wyciszone i było głośno xD

Ostrzegałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale elegancko potwierdzasz kim jesteś.


Faktycznie masz racje. Nie można rozmawiać z kimś kto ciągle odpisuje:

"Komentarz usunięty przez autora wpisu"


A i tak byście mieli pełen obraz sytuacji... wiecie jak usprawiedliwił rowerzystę z linku?
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-08-26/jechali-we-dwoch-na-rowerze-i-potracili-na-pasach-86-latke-kobieta-zmarla/

  • 19
Ktoś mu napisał prawdę a ten wytyka mu że ktoś jest piratem drogowym bo musiał zwolnić na autostradzie ze 140 do 120 kmph bo jego auto jest słabo wyciszone i było głośno xD


@aarahon: Nigdzie tak nie napisałem. Chodzi o to, że gostek jest zakochany jak 80% wykopu w samochodzikach więc nie trafią do niego i do nich argumenty związane z ruchem rowerowym. Więc nie wal ściemy Misiek.

Że to kierowcy
Nigdzie tak nie napisałem.


@reddin: Gościu słusznie wytknął Ci że w wielu wątkach lecisz w kulki z interpretacją przepisów. Ty na podstawie tego co pisał o głośności w aucie stwierdziłeś że nie ma predyspozycji do rozmowy na temat przepisów xD

No to jest akurat smutny fakt.


@reddin: Którym próbowałeś usprawiedliwić rowerzystę który ZABIŁ kobietę na przejściu dla PIESZYCH.
Gościu słusznie wytknął Ci że w wielu wątkach lecisz w kulki z interpretacją przepisów. Ty na podstawie tego co pisał o głośności w aucie stwierdziłeś że nie ma predyspozycji do rozmowy na temat przepisów xD


@aarahon: Na podstawie wpisu wywnioskowałem słusznie, że jest zakochany w samochodach i nie zrozumie tematu rowerzystów ¯\_(ツ)_/¯

Może podaj gdzie "lecę w kulki" tylko, żeby to nie było myślenie życzeniowe które tu jest nagminne a fakty.
Na podstawie wpisu wywnioskowałem słusznie, że jest zakochany w samochodach i nie zrozumie tematu rowerzystów


@reddin: zakochanie w autach oznacza nierozumienie tematu rowerzystów? W jaki sposób to wytłumaczysz?
W jaki sposób zakochanie w autach powoduje niezrozumienie przepisów ruchu drogowego?

A najlepiej podaj przepis, który nakazuje rowerzyście BEZWZGLĘDNA jazdę po DDPiR lub DDR. Bo tu jest największy jęk petrojanuszy.


@reddin: nie ma przepisu nakazującego bezwzględnie jazdę po DDR lub DDPiR bo
zakochanie w autach oznacza nierozumienie tematu rowerzystów? W jaki sposób to wytłumaczysz?

W jaki sposób zakochanie w autach powoduje niezrozumienie przepisów ruchu drogowego?


@aarahon: W taki, że każda dyskusja z petro januszem z wykopu kończy się tym, że na koniec janusz z braku argumentów zaczyna rzucać odchodami.

nie ma przepisu nakazującego bezwzględnie jazdę po DDR lub DDPiR bo są wyłączenia z tego powodu, to że masz rower do jazdy szosowej nie
W taki, że każda dyskusja z petro januszem z wykopu kończy się tym, że na koniec janusz z braku argumentów zaczyna rzucać odchodami.


@reddin: jak narazie to robisz Ty.

Otóż mogę, bo jazda po DDPiR oraz DDR nie jest bezwzględna.


@reddin: czyli negujesz istnienie art. 33 PoRD?

Coś ci się wydaje, jak wielu tutaj, ale jak mówię sprawdzam to jakoś nigdy się te wydawanie nie potwierdzało.


@reddin: stwierdziłeś że
czyli negujesz istnienie art. 33 PoRD?


@aarahon: Zupełnie, przeciwnie, ale musisz go przeczytać raz jeszcze i ze zrozumieniem, oraz nie wyklucza on art 3.1

stwierdziłeś że rowerzyści nie zabili nikogo w 2020 roku a tymczasem zabili 111 osób. Także sprawdzasz super.



Najwyżej siebie, ale nadal daleko im do kierowców.

znów usprawiedliwiasz zabicie pieszej na pasach przez rowerzystę liczbą wypadków xD


Widzę, że wierzysz w metodę, kłamstwa wkoło powtarzane stają się prawda,
reddin - > czyli negujesz istnienie art. 33 PoRD?

@aarahon: Zupełnie, przeciwnie, ...

źródło: comment_1619716597z59ZiEhv1MuWQlkpxI8GFa.jpg

Pobierz
Zupełnie, przeciwnie, ale musisz go przeczytać raz jeszcze i ze zrozumieniem, oraz nie wyklucza on art 3.1


@reddin: Art. 3, punkt 1:

1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga ñ szczegÛlną ostrożność, unikać wszelkiego działania, ktÛre mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłÛcić spokÛj lub porządek publiczny oraz narazić
Co to ma do rzeczy?


@aarahon: No to, że jak istnieje ryzyko uszkodzenia pojazdu, to należy zaniechać jazdy i np jechać jezdnią ¯\(ツ)_/¯

czyli najpierw twierdzisz że nikogo nie zabili, weryfikuję Twoje słowa, wyszło że skłamałeś i nie masz cywilnej odwagi przyznać się do tego ale usprawiedliwiasz to tym że to kierowcy zabili więcej pieszych. Coś mi to przypomina...


@aarahon: No bo nikogo nie zabili. Najwyżej sami zginęli w
reddin - > Co to ma do rzeczy?

@aarahon: No to, że jak istnieje ryzyko uszkodzenia...

źródło: comment_1619760748b9QqWgAHCCwipI4JKzdgly.jpg

Pobierz
No to, że jak istnieje ryzyko uszkodzenia pojazdu, to należy zaniechać jazdy i np jechać jezdnią


@reddin: xD I w czym to przeszkadza w jeździe ścieżką rowerową?

No bo nikogo nie zabili. Najwyżej sami zginęli w wypadku. Kumkasz?


@reddin: 111 ludzi zginęło na drodze w wypadkach spowodowanych przez kierujących rowerem. Czego nie rozumiesz i czemu znów kłamiesz?

Ale ty odróżniaj przestępstwa od wykroczeń. I tak kierowcy są głównymi sprawcami wypadków
I w czym to przeszkadza w jeździe ścieżką rowerową?


@aarahon: Omija się takie DDPiR które mogą spowodować uszkodzenie mienia, przez swoją wadliwą konstrukcję. To samo jeśli brak jest oznakowania.

111 ludzi zginęło na drodze w wypadkach spowodowanych przez kierujących rowerem. Czego nie rozumiesz i czemu znów kłamiesz?


@aarahon: Zginęło rowerzystów a nie zabili rowerzyści jak na początku pisałeś. Ale dobrze, że zaczynasz łapać i się poprawiasz, szkoda, że po ordynarnej
reddin - > I w czym to przeszkadza w jeździe ścieżką rowerową?

@aarahon: Omija się...

źródło: comment_1619765008QUy6Z1o5i33b6DOhbHoi6z.jpg

Pobierz
Omija się takie DDPiR które mogą spowodować uszkodzenie mienia, przez swoją wadliwą konstrukcję.


@reddin: To znaczy co, nawierzchnia takiej ścieżki którą moglibyśmy ominąć była by wykonana z gumy pokrytej olejem? No to wtedy tak. Ale jeśli mamy zwykłą ścieżkę to po niej jedziemy i tyle, więc tak, rowerzysta jest zobowiązany do korzystania ze ścieżki rowerowej. Trudno mi sobie wyobrazić żeby na całej długości ścieżki nie było na przykład co dziesiątej kostki
aarahon - > Omija się takie DDPiR które mogą spowodować uszkodzenie mienia, przez swo...

źródło: comment_1619767691H9gzdbT2YT1K6obda8E4Y7.jpg

Pobierz
To znaczy co, nawierzchnia takiej ścieżki którą moglibyśmy ominąć była by wykonana z gumy pokrytej olejem? No to wtedy tak. Ale jeśli mamy zwykłą ścieżkę to po niej jedziemy i tyle, więc tak, rowerzysta jest zobowiązany do korzystania ze ścieżki rowerowej. Trudno mi sobie wyobrazić żeby na całej długości ścieżki nie było na przykład co dziesiątej kostki bo ktoś je zwyczajnie powyciągał.


@aarahon: Wystarczy, że DDPiR nie prowadzi w kierunku w
reddin - > To znaczy co, nawierzchnia takiej ścieżki którą moglibyśmy ominąć była by ...

źródło: comment_1619771015fhZMfoI3dRbuCs75NLMdT1.jpg

Pobierz
lub krawężniki wysokie gdzie mogę uszkodzić obręcze


@reddin: Trzeba dostosować prędkość do warunków na drodze, kierowcy aut osobowych muszą dowiedzieć się tego na kursie a rowerzysta jak widać nie.

A pisałeś, że zabili ¯_(ツ)_/¯


@reddin: Jeśli wymuszę pierwszeństwo na aucie i ono wjedzie w przeszkodę a kierowca się zabije to tak, nie bezpośrednio ale jednak go zabiłem. Więc tak, rowerzyści zabili 111 osób.

Tak.


@reddin: CO??

Takie, ze głównymi